Windows 10 KMSpico'nun bugu

RAM
8 GB 2666mhz
Ekran kartı
ASUS TUF GTX 1650
İşlemci
İ 5 9400F
Merhaba arkadaşlar PC'de Windows'u Vatan Bilgisayar'dan bir abiye Windows yüklettim. KMSpico ile etkinleştirmiş.
Geçen hafta Kaspersky garip bir şekilde KMSpico'nun virüs algıladığı dosyalarını silmiş.
Sonra KMS kodlarını girerek Windows'u tekrar etkinleştirdim.
Free fixer ile taradım bir şey çıkmadı.
Kaspersky Internet Security ile tarayınca da hiçbir şey çıkmadı.
Ama Windows hala etkin.
Bir sorun çıkar mı?

Merhaba arkadaşlar PC'de Windows'u Vatan Bilgisayar'dan bir abiye Windows yüklettim. KMSpico ile etkinleştirmiş.
Geçen hafta Kaspersky garip bir şekilde KMSpico'nun virüs algıladığı dosyalarını silmiş.
Ama Windows hala etkin.
Bir sorun çıkar mı?

Önerim temiz kurulum yaparak Windows kurmanız. Yoksa KMSpico belası gitmiyor.

Onlara gerek yok. Windows 7 etiketi varsa altta onunla etkinlestir. Olmazsa CMD ile etkilestirme var. CMD tht etkinleştirme yaz çıkar.

Ama Windows hala etkin.
Bir sorun çıkar mı?

KMSpico mining yapan zararlı dosyalar içeriyormuş bilgisayarın kullanım değerlerine dikkat et.

Sorun çıkabilir. Garantisi yok. Böyle bir sistem satın alabilip neden 30 TL vererek internetten lisans alıp ter temiz kullanmadınız ben onu düşünüyorum.

Yaklaşık 5 bilgisayara Windows 7 etiketiyle bedava etkinleştirme yapmışlığım var. İşe yarıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı