Windows 10 KMSpico'nun bugu

Merhaba arkadaşlar PC'de Windows'u Vatan Bilgisayar'dan bir abiye Windows yüklettim. KMSpico ile etkinleştirmiş.
Geçen hafta Kaspersky garip bir şekilde KMSpico'nun virüs algıladığı dosyalarını silmiş.
Sonra KMS kodlarını girerek Windows'u tekrar etkinleştirdim.
Free fixer ile taradım bir şey çıkmadı.
Kaspersky Internet Security ile tarayınca da hiçbir şey çıkmadı.
Ama Windows hala etkin.
Bir sorun çıkar mı?
KMSPico silindikten sonra CMD üzerinden KMS kodları ile etkinleştirme yaptıysanız etkinlik gitmez zaten. Şimdi KMSPico tamamen silindiyse sorun yoktur, CMD üzerinden girilen o kodlar %100 güvenli olmayabilir tabii.

Windows, KMSPico'nun oluşturduğu KMS sunucusuna bağlanmaya çalışıp yanıt alamayınca aktivasyonun bitecek. Kaç günde bir olduğu da yazıyordu internette ama unuttum maalesef.

slmgr -upk bu komutu yazarak cmdye ürün anahtarını silebilirsin

bu videoyu izleyerek kmsyi kökten dosyalarını silebilirsin unutma burda olabileceklerden ben sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ilk önce format atın sonra alttaki linkten 30 TL gibi bir fiyata keyinizi alın kafanızda kuşku kalmasın.

Baska sunucular da var. Ama programı kurmamış oluyorsun. Sonra sunucuyu da değiştirebilirsin
Tamam ama eğer sizi bir sunucuya bağlıyorsa size herşeyi yapabilir. İnternette botnet yazarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Hatta Youtube abone botu olarak bile kullanılabilirsiniz. Sizce gerek var mı 30-40 TL arası OEM key alın içiniz rahatlasın.

Slmgr -upk bu komutu yazarak CMD'ye ürün anahtarını silebilirsin.

Bu videoyu izleyerek KMS'yi kökten dosyalarını silebilirsin unutma burada olabileceklerden ben sorumlu değilim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videodaki adamın sildiği hiçbir şey bende çıkmadı PC'yi kapat aç yaptım fakat yine bir şey bulmadı. Beni 1 ay idare etse yeter 1 ay sonra formatımı atıp bir key alacağım.
Hocam ilk önce format atın sonra alttaki linkten 30 TL gibi bir fiyata keyinizi alın kafanızda kuşku kalmasın.

Tamam ama eğer sizi bir sunucuya bağlıyorsa size her şeyi yapabilir. İnternette botnet yazarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Hatta YouTube abone botu olarak bile kullanılabilirsiniz. Sizce gerek var mı 30-40 TL arası OEM key alın içiniz rahatlasın.

OEM key ile de dolandırılma ve garip sunuculara bağlanma riskiniz var.

Tamam ama eğer sizi bir sunucuya bağlıyorsa size her şeyi yapabilir. İnternette botnet yazarak daha fazla bilgi edinebilirsiniz.
Hatta YouTube abone botu olarak bile kullanılabilirsiniz. Sizce gerek var mı 30-40 TL arası OEM key alın içiniz rahatlasın.

OEM key ile de dolandırılma ve garip sunuculara bağlanma riskiniz var.

Yeni konular

Geri
Yukarı