Windows 10 Korsan Oyunları Bloke Edecek!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben de universitede okuyorum. Bilgisayar toplamak istedim maddi durumum el vermedi eski laptopumla devam etme karari aldim. Evet para kolay kazanilmiyor ama ben alabiliyorsam orijinal oyun siz de alabilirsiniz. Her istedigimi istedigim anda alamiyorum evet. GTA V istiyorum ama 180 tl verecek durumum yok su an. O zaman oynamiyorum bu kadar basit Korsan oyun veya yazilim kullanmanin bahanesi yok ne yazik ki. Payday 2 oynamak istiyordum ne zamandir 40 tl fazla gelmisti. Dun indirimde 7.75 tl ye aldim oyunu. Simdi 7.75 verecek durumum yok diyorsaniz da bir gun burger king yemeyin doner yiyin derim Durumum yok araba alamiyorum okula servisle gidiyorum diyip araba caliyor musunuz ? Hayir. O zaman oyun da calmayin paranizin yettigini oynayin Steam, origin ve gog hesabimda toplam 92 oyun var. Hepsine verdigim para en fazla 250-300 tl. Oyun basina 3 tl verilmez mi sizce ?

Iyi gunler dilerim

Duzeltme: Steam indirimleri disinda farkli ulkelerdeki fiyatlar uzerinden oyun satin alabilirsiniz g2a, kinguin vb. bircok site mevcut Farkli fiyat uyguluyorlar bahanesi de uygunsuz olmus yani

Benim orjinal oyunla problemim yok bende CS:GO ve ETS2 aldım böyle ucuz olunca alıyorum ama GTA 5 gibi oyunlar alamıyorum. Fahiş fiyatlarla oyun satanlara kızıyorum sadece. Bu arada verdiğin örnek çok saçma olmuş Araba nasıl ihtiyaç değilse oyunda değildir.

Ağlama hemen promosyonları takip et... Steam bir çok indirim yapıyor.
Üslubuna dikkat et terbiyeni takın! Yaşından başından utan terbiyesiz herif. Eğer profilindeki yaşın doğruysa eğer daha konuşma üslubunu öğrenememişsin demektir tabi yaşın doğruysa.

Eger ihtiyac degilse korsan oynamaya da gerek yok demektir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…