Windows 10 Kulaklık Yok Sorunu

salim11

Hectopat
Bilgisayarıma format attıktan sonra 1 hafta kullanıyorum ve kulaklık yok diye bir sorunla karşılaşıyorum. Ses ayar kısımında bir çarpı oluyor, aygıt yöneticisinden silip yükledim olmadı. Nividia ses sürücülerini sildim olmadı. Lütfen yardım edin. Realtek'ten kaynaklanıyor gibi duruyor.

Donanım kimliğini paylaşın. Ses kartınız Realtek ise doğrudan bunu indirin.

Donanım kimliğini paylaşın. Ses kartınız Realtek ise doğrudan bunu indirin.
Hiç bir sekilde olmuyor tek çözebildigim durum format bilen birisi lütfen yardımcı olsun çok sinir bozucu bir durum

@salim11 Donanım kimliğini paylaşırsanız yardımcı olabiliriz. Kahin değiliz ki hangi ses kartını kullandığınızı bilelim. Hem format attığınızı söylemişsiniz hemde çözüm format diyorsunuz.

Ses kartı bilgilerim bunlar
1553102674565.jpeg

@salim11 Hayır ben sizden ne istiyorum siz bana ne atıyorsunuz. Ekran görüntüsünden donanım kimliğini yazmak zorunda bıraktınız. Önce yazılanları okuyup anlayın daha sonra mesajınızı bırakırsınız.

Realtek HD Audio Driver 6.0.1.8581 sürümünü indirin.
Arşivden klasöre çıkarttıktan sonra 8581_FF00_PG468_Win10_RS2_RS3_RS4_RS5_Win7_WHQL klasörünün içindeki Setup.exe uygulamasını çalıştırın.

Olmazsa artık benim yapabileceğim bir şey yok,
AIDA64 Raporu paylaşın.
Mesajlarınızı göz önünde bulundurup daha tecrübeli arkadaşlar yardımcı olacaktır(!)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı