Windows 10 kullanıcı adım telefon numaram olarak kaldı

Hocam yerel hesaba geçiş yap vardı ona tıkladım yalnız işler daha çok battı. Oturum kapat deyince kapatıp tekrar yine aynı hesapta oturum açabiliyorum. Kapat deyince 2. resimdeki uyarı çıkıyor ve bütün dosyalar hakkaten siliniyor. Her oturum kapatıp açmamda tarayıcıya bile girdiğimde ayarları baştan kuruyor. Kafayı yemek üzereyim :(((

Hocam ayarlara gelip PC'yi sıfırlayın. Belli başlı adımlar var ancak kafanız karışmasın diye siz en iyisi ayarlardan sıfırlayın.

Gerçekten değişik bir vaka, isterseniz TeamViewer üzerinden yardımcı olmaya çalışırım ya da tekrar kurulum yapın ve oturum açmayın.

@L4A7 @Burakydn

Çok teşekkürler, sıfırladım düzeldiğini umuyorum. Tekrar kontrol edeyim, eğer bir aksilik olursa TeamViewer olayını rica edebilirim, sağolun.
@L4A7 @Burakydn

Çok teşekkürler, sıfırladım düzeldiğini umuyorum. Tekrar kontrol edeyim, eğer bir aksilik olursa TeamViewer olayını rica edebilirim, sağolun.

Arkadaşlar sanırım düzeldi, teşekkürler. Chrome ve Firefox'taki bütün kayıtlı şifreleri, araç çubuklarını, kayıtlı websiteleri, eklentileri bu yeni kurduğum bilgisayara aktarma şansım var mı?

@L4A7
@Burakydn

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı