Windows 10 Kullanıcı Hesabı Oturum Açma Ekranında Görünmüyor

Aziz70

Hectopat
Daha fazla  
Benim kullanici hesabima sifre koydum ardindan PIN koydum, uzun suredir PIN ile ile giriyordum. Lakin sonradan koydugum parolayi unuttum. Ben de administratordan, denetim masasi, yonetimsel araclar, bilgisayar yonetimi, parola belirleden degistirdim. Sonra yeniden baslattim. Baslattim ama oturum acma menusunde sadece administrator vardi ve bu hesap devre disi birakilmistir diyordu administrator icin. Sonra tekrar administratordan giris yaptim ve denetim masasi kullanici hesaplarina giris yaptim ama orda da gozukmuyordu. Çiktim denetim masasi, yonetimsel araclar, bilgisayar yonetimi orda vardi vardi hesabim ama bir turlu giris yapamiyorum.

((
Screenshot_2017-02-12-23-28-04.png
Screenshot_2017-02-12-23-28-34.png

Arkadaşlar sorunumun çözümünü buldum aslında mesajı attıktan bi süre sonra buldum fakat cezalı olduğun için yazamadım. Sorunun çözümüne gelirsek "Aziz DOĞAN isimli hesabıma sağ tıklayıp özellikler dedim ve üyelik kısmına 'administrator' ile 'users' i ekledim" ardından yeniden başlatınca artık hesabım görünmeye başladı. Saygılarımla....
:matrix::uyku:

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı