Windows 10 kullanıcı yetkilerinin sıfırlanması

Serkan ŞENEL

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba Windows 10 işletim sistemi kullanıyorum. Wi-Fi üzerinden yazdırma özelliği bir yazıcı aldım mesleğim gereği çok lazım olduğundan ve artık kablo ile uğraşmak istemediğimden Wi-Fi özelliği benim için çok önemliydi ama bu konuda da bazı sıkıntılar ile karşılaştım. Malum Windows 10'da herkes kullanıcı olarak oturum açıyor Administrator olarak açmak için bazı işlemler yapmak gerekiyor. Benim sıkıntım burada başlıyor Wi-Fi ile çıktı almaya çalıştığımda yazıcı ilk aldığım günlerden beri çıktı vermedi kablo ile denedim yine olmadı. Sonuçta sıfır üründe böyle bir şey olmaması lazım da test sayfasını bastırıyor başka bir şey çıkarmıyordu.

Yabancı HP forumlarında araştırdım sorunun Temp dosyasının güvenlik yetkilerinin Everyone için full verilmesi gerekiyor onu verdiğimde sorun ortadan kalkıyor. Benim sıkıntım ise yetkiyi veriyorum ama bir süre sonra (10-15 dk) yetkiyi otomatik kaldırıyor. Aşağıda eklediğim resimdeki gibi orijinal haline geri getiriyor. Daha önceleri de bu konuda foruma yazdım ama kimseden bir cevap alamadım fikri olan varsa paylaşırsa sevinirim her seferinde yetki vermek çok can sıkıcı oluyor.

(Yazıcını marka modeli: HP LaserJet Pro MFP M127w)

2017-08-27_12-56-35.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı