Windows 10 kuraken mavi ekran hatası veriyor

İşletim sistemi
Windows 8.1

Kivoman44

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, eski bir laptopum var ve Windows 10 yüklemek istiyorum ama sonlara dogru gelince kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı gibi bir şey diyor. PC eski ama Windows 10 kurmak için gereksinimleri karşılıyor. 32 Bit indiriyorum ama olmuyor. Windows 8.1 kurdum içerisine ama internete bağlanmıyor. Ne yapabilirim birisi yardımcı olabilir mi?

Dump dosyası paylaş lütfen.

Hocam bana mı dediniz? Sorunun sahibi ben değilim.

Windows 8'i tekrar kurdum ve internet sorunum çözüldü ancak halen Windows kurarken aynı hatayı veriyor. USB'den yapmaya çalışınca into problem gibi bir şey diyor. Dump dosyası nedir anliyamadim. Attığınız linke tıkladım ama bir türlü anlayamadım?

16202067677503774698017174885178.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum dump dosyası mavi ekran aldıkça mavi ekranda kaldığı zaman arka planda döküm oluşturulur, o dosyaya minidump denir.
Ayrıca o aldığın hata ne yeniden kurduktan sonra? Resimde tam görünmüyor.

Aldığım hata bu şekilde.

Dosya Ekleri

• IMG_20210505_124321.jpg
    IMG_20210505_124321.jpg
    141,2 KB · Görüntüleme: 27
Buna birçok şey sebep olmuş olabilir, o yüzden dosyaları paylaşmanızı istiyorum.

Dostum o zaman sana teşekkür ederim bana yardımcı olduğun için ancak ben seni de kendimi artık uğraştırma istemiyorum ben internet cekmediginden Windows 10'a yükseltmek istiyordum ama artık çekiyor genede teşekkür ederim.

Geri
Yukarı