Windows 10 kurarken D: Silinir mi?

enter

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Bilgisayara format atıcaktım fakat Boot ve BIOS menüsünde tuşlarım çalışmadığı için dosyanın içinde ki ''setup.exe" adlı klasörü kuruyorum. Fakat D: Silinir mi diye içimde bir şüphe var. D: Gider mi?

Windows un kurulacağı diski seçerken, D diskine karışmaz isen silinmez. Fakat önerim her türlü hata olasılığına karşı yedek almandır.

Windows'un kurulacağı diski seçerken, D diskine karışmaz isen silinmez. Fakat önerim her türlü hata olasılığına karşı yedek almandır.

Fakat ben ''setup.exe" adlı klasörden kurdum. Bana D: Diski diye bir seçenek koruncak ya da gidecek diye bir şey demedi sadece kurdu.

Fakat ben ''setup.exe" adlı klasörden kurdum. Bana D: Diski diye bir seçenek koruncak ya da gidecek diye bir şey demedi sadece kurdu.

Eğer seçenek sunmadı ise üzerine kurmuş demektir, direk olarak C diskine kurar. D ye zarar vermez. Kurulumdan sonra C Diskinde bulunan Windows.old dosyasını silmeyi unutmayın, o klasör eski windows dosyalarını taşır gereksiz yer tutar.

Eğer seçenek sunmadı ise üzerine kurmuş demektir, direk olarak C diskine kurar. D'ye zarar vermez. Kurulumdan sonra C diskinde bulunan Windows.old dosyasını silmeyi unutmayın, o klasör eski Windows dosyalarını taşır gereksiz yer tutar.

1 Tane Windows.old dosyası mı vardır. Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı