Windows 10 kurarken dosya bozuk hatası

274113

Hectopat
Windows 10 1607 stabil sürüm olduğu için onu yüklemek istedim. Dosya bozuk hatası veriyor, başka bir yerden yükledim yine dosya bozuk veya yüklenemiyor dedi. Bu sorun 1607 UEFI desteklemediği için mi veriyor? Yoksa ISO dosyası mı bozuk?
Veya bu 1607'yi nereden indirebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam olarak o sürümün UEFI destekleyip desteklemediğini bilmiyorum ama eğer desteklemiyorsa zaten sorun sizce de açık değil mi? Bence UEFI destekliyor olmalı çünkü ben eski sürümleri öyle kurduğumu hatırlıyorum. ISO dosyanız hatalı büyük ihtimalle. İnternette bazen aynı ISO dosyasını pek çok farklı site paylaşabiliyor. Bence daha güncel bir sürüm deneyin en azından 2004 sürümü olmasa bile. Sisteminiz yeterliyse 2004 sürümünde şans işi sanırım ama ben hiç sorun yaşamadım.

Hocam UEFI destekli olmadığında kurulum ekranına hiç gelmiyor. Arkadaş kurulum ekranında yaşamış sorunu.
Aynen kardeşim UEFI destekli anakartım ISO bozukmuş Windows 10 2004 kurdum çalıştı 1607 ISO lazım bana.
Tam hata görselini gönderin, ayrıca düşükte olsa USB'de sorun olabilir.
Mod USB'de sıkıntı yok. ISO hatalıymış 2004 de çalıştı. BIOS'umda UEFI açık bir de ben GPT kurulum yapıyorum SATA da AHCI seçili.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı