Çözüldü Windows 10 kurarken SSD görünmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

arasove

Hectopat
Merhaba arkadaşlar yeni bir HP laptop aldım. Diğer bilgisayarımdan Technopat videosu ile Rufus'la flash belleğe yazdım. Windows 10 kurarken sürücü bulunamadı hatası veriyor. İnternette biraz araştırdım USB 3.0'dan 2.0'a takın diyor fakat laptopta 2.0 seçeneği yok. Çözümü nedir şimdiden teşekkürler.

IMG_20210910_150859.jpg

IMG_20210910_150848.jpg

IMG_20210910_150854.jpg

Çözüm
Bu video ile 11. Nesil cihazlardaki VMD sorununu çözebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hocam bu işimi çözdü kuruluma başladı fakat kurulum dosyaları hazırlanıyor dolduktan sonra yeniden başlatınca tekrardan 0dan Windows kurulum ekranına atıyor.

Yeniden başlamaması için USB'yi çıkarman gerek diye biliyorum.

Hocam bu işimi çözdü kuruluma başladı fakat kurulum dosyaları hazırlanıyor dolduktan sonra yeniden başlatınca tekrar 0'dan Windows kurulum ekranına atıyor.

Dolduktan sonra ekrana bir yazı gelecek 10 saniye sonra yeniden başlatılacak diye. O ekran geldiğinde flash belleğinizi çıkarın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı