Windows 10 Kurarken SSD'deki Bölüm Silinmiyor

RadrexBey

Hectopat
Daha fazla  
Daha önce Windows 10 pro yükledim ve kullandım. Şimdi format atmam gerekiyor fakat SSD yüklü olan Windows silemiyorum. Resimde görüldüğü gibi HDD kısmı en üstte olan onun içeriğini sildim ama SSD silemedim ve laptop şu anda her yeni başlatığımda BIOS ekranına giriyor Windows yükleyemedim.

375111

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumun başındaki windows ekranındayken Shift + F10 ile command prompt'u başlatmayı deneyin.

Ardından diskpart kullanarak diski sıfırlayın.

Format ekranında diskler ekranında Shift +F10 basıyoruz 1.Diskpart
2.list Disk
3. Select Disk (hangi Harf sayı ise)
4.clean
5.exit
Olmuş olması gerekir.

Arkadaşlar merhaba bilgi için teşekkürler hdd kurim dedim kurdum yeniden başlatınca gene biosa giriyor windows açılmadı bi türlü anlamıyorum ssd silinmiyor dediğinizde anlamadım yazdım ama olmadı eksik bilgimi var acaba ?
Dediklerinizi yaptım ssd olan disk sildim resimde bakın “yeni”diyorum tekrardan eski olan ssd kuruyor neden böyle oluyor ? Anlamıyorum

Dosya Ekleri

• F3081EF7-DA98-4D4A-B30A-22E1E7A29681.jpeg
    F3081EF7-DA98-4D4A-B30A-22E1E7A29681.jpeg
    54,3 KB · Görüntüleme: 176
  • 939E010D-F61D-46C9-9E95-EF1C281A70A5.jpeg
    939E010D-F61D-46C9-9E95-EF1C281A70A5.jpeg
    73,2 KB · Görüntüleme: 172
Son düzenleme:
Konuyu canlandırıyorum aynı sorun bendede var ssd hiçbir şekilde silemiyorum ( içinde windows falanda yüklü değil ) Format ekranı olmuyor > Disk yönetim ekranından olmuyor > Bilgisayardan olmuyor > İçindekileri siliyorum onlar bile geri geliyor kanser birşey anlamadım çözebilen var mı ?

Konuyu canlandırıyorum aynı sorun bendede var ssd hiçbir şekilde silemiyorum ( içinde windows falanda yüklü değil ) Format ekranı olmuyor > Disk yönetim ekranından olmuyor > Bilgisayardan olmuyor > İçindekileri siliyorum onlar bile geri geliyor kanser birşey anlamadım çözebilen var mı ?
merhaba kardeşim benim çözümüm servise gönderdim hdd ve ssd değiştirdiler garip anlamadım bende daha sonrada laptopu sattım. sende gönderebilirsen servise gönder derim. ( aynı sorunsa tabi)

merhaba kardeşim benim çözümüm servise gönderdim hdd ve ssd değiştirdiler garip anlamadım bende daha sonrada laptopu sattım. sende gönderebilirsen servise gönder derim. ( aynı sorunsa tabi)
Merhaba yorum için teşekkürler garantisi bittiği için onu yapmam mümkün değil 2018 yılı nisanda toplamıştım sistemimi acaba bir yöntemi var mı merak ettim ( bu arada komut ekranından da denedim yine olmadı ) SSD kontrol ediyorum uygulama ile (SSD TOOL ) Sağlığı %100 gözüküyor sıkıntı ne anlayamadım

Merhaba yorum için teşekkürler garantisi bittiği için onu yapmam mümkün değil 2018 yılı nisanda toplamıştım sistemimi acaba bir yöntemi var mı merak ettim ( bu arada komut ekranından da denedim yine olmadı ) SSD kontrol ediyorum uygulama ile (SSD TOOL ) Sağlığı %100 gözüküyor sıkıntı ne anlayamadım
aslında resimlerle yeni bir konu açarsan sorunları tek tek yaz bir konu oluştur belki bilen biri sana dönüş sağlar bu konu baya geride kaldı :) umarım en yakın zamanda düzelir

Yeni konular

Geri
Yukarı