Windows 10 kurtarma modundaki sisteme nasıl format atılır?

vlademirxD

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8GB
SSD veya HDD modeli
256 GB (laptop olduğundan dolayı bilmiyorum)
Ekran kartı
Gtx1050
İşlemci
i58300h
Ekte gönderdiğim gibi laptopum açılırken böyle oluyor maalesef. Tekrardan başlattığımda ise gönderdiğim fotoğraftaki gibi bir ekran çıktı önüme. Format atmak istiyorum ama bilgisayar açılmıyor bile videodaki gibi oluyor. Hangi adımları izlemem lazım?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

5B28CBCB-0A9B-45DC-9C06-4534810396C2.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum halihazırda bilgisayarımı açamıyorum bile. Attığın videolarda Windows 10 kurmak için bilgisayarı açıp birkaç ayar yapmam gerekmiyor mu? Ekranıma gelen o kurtarma ekranından sonra yeniden başlatmaya çalıştığımda videodaki gibi oluyor.

Dostum halihazırda bilgisayarımı açamıyorum bile. Attığın videolarda Windows 10 kurmak için bilgisayarı açıp birkaç ayar yapmam gerekmiyor mu? Ekranıma gelen o kurtarma ekranından sonra yeniden başlatmaya çalıştığımda videodaki gibi oluyor.
İnternet cafe'den veya arkadaşınızın bilgisayarından USB hazırlayabilirsiniz.

İnternet cafe'den veya arkadaşınızın bilgisayarından USB hazırlayabilirsiniz.
Demeye çalıştığım Usb hazırlamak değil. Demeye çalıştığım bilgisayarımı açamıyorken bile nasıl format ekranına geleceğim veyahut nasıl format atacağım. Hatırladığım kadarıyla Recep Abi Windows içinden ayar yaptırıyordu videoda.

Demeye çalıştığım Usb hazırlamak değil. Demeye çalıştığım bilgisayarımı açamıyorken bile nasıl format ekranına geleceğim veyahut nasıl format atacağım. Hatırladığım kadarıyla Recep Abi Windows içinden ayar yaptırıyordu videoda.
USB'yi hazırladığınızda bilgisayara takıyorsunuz daha sonra BIOS'tan USB'yi ilk sıraya alıyorsunuz ve bilgisayarı USB bellekten başlatıyorsunuz. Daha sonra disk temizleme ekranı ve windows kurulum yeri geliyor.

USB'yi hazırladığınızda bilgisayara takıyorsunuz daha sonra BIOS'tan USB'yi ilk sıraya alıyorsunuz ve bilgisayarı USB bellekten başlatıyorsunuz. Daha sonra disk temizleme ekranı ve windows kurulum yeri geliyor.
Bu işlemleri yapmam yeterli oluyor sanırım dediğinize göre. Teşekkürler

Geri
Yukarı