Windows 10 kurulmalı mı?

Hocam 2 GB RAM Windows 10 olmaz biliyorum ama sorayım dedim. Ben kalmaya devam edeyim o zaman bu bilgisayar Windows Vista 64 Bit ile gelmişti zaten.
Bende de Grundig 2 GB RAM vardı. Windows 10 ilk çıktığında ücretsiz yükseltme sağlanıyordu. O zaman yükseltmiştim. Sonrasında gelen güncellemelerle birlikte kullanılamaz hale gelmişti. Geri Windows 7'ye dönmüştüm.

Bende de Grundig 2 GB RAM vardı. Windows 10 ilk çıktığında ücretsiz yükseltme sağlanıyordu. O zaman yükseltmiştim. Sonrasında gelen güncellemelerle birlikte kullanılamaz hale gelmişti. Geri Windows 7'ye dönmüştüm.

Tamamdır hocam ben kalmaya karar verdim şu an Windows 7 64 Bit kasma donma takılma yok ben kalmaya devam edeyim zaten yakında 4 GB yapmaya çalışacağım.

Bu bilgisayarım benim eski bilgisayar yeni bilgisayar bu bilgisayarımdan yavaş bende bu bilgisayarı kullanıyorum.

Hocam ben bu zamana kadar 64 Bit Windows 8.1 kurdum Windows 7 kurdum.

Takılma sadece Windows 10 oluyor onun dışında 64 Bit sorun yaşamadım diğer işletim sistemlerinde.
Donanımsal yetmezlik olabilir belki ama zayıf ihtimal sdd disk kullanmanızı tavsiye ederim
ve cevap vermedin hocam Korsan yazılım mı?

Donanımsal yetmezlik olabilir belki ama zayıf ihtimal SSD disk kullanmanızı tavsiye ederim.
Ve cevap vermedin hocam korsan yazılım mı?

Eskiden kullanırdım artık kullanmıyorum.
Kullanımda ve boşta iken Windows 7 64 Bit RAM kullanımları.
Donma olmuyor.

Dosya Ekleri

• u.PNG
    u.PNG
    67,6 KB · Görüntüleme: 21
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,1 MB · Görüntüleme: 29
Hocam 2 GB RAM Windows 10 olmaz biliyorum ama sorayım dedim. Ben kalmaya devam edeyim o zaman bu bilgisayar Windows Vista 64 Bit ile gelmişti zaten.
knk bu arada ben bunu eski olan bir bilgisayarımda denemiştim ve 3dk'da açılıyor ve 1dk da açılınca bekliyordun ondan sonra arayüzden başka ek bişi açınca zorlanıyodu baya içinde kalmasın diye yazıyorum denemiş olarak. (Bahsettiğim sistem= İşlemci unuttum, amd hd3450 ekran kartı 512mb, 3gb ddr2 ram, 500gb hdd)

Kanka bu arada ben bunu eski olan bir bilgisayarımda denemiştim ve 3Dk'da açılıyor ve 1dk da açılınca bekliyordun ondan sonra arayüzden başka ek bir şey açınca zorlanıyordu bayağı içinde kalmasın diye yazıyorum denemiş olarak. (bahsettiğim sistem= işlemci unuttum, AMD HD3450 ekran kartı 512MB, 3GB DDR2 RAM, 500GB hdd)

Hocam hiçbir şey yapmayacağım Windows 7 64 Bit kalacağım.

Herkese teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı