Windows 10 kurulmalı mı?

tahaboss01

Femtopat
Daha fazla  
RAM
8 GB RAM DDR3 1599.3 MHZ
SSD veya HDD modeli
HP SSD S650 240 GB
Ekran kartı
İNTEL HD GRAPHİCS
Anakart
BİLMİYORUM
İşlemci
İNTEL CELERON N3060 1.6 GHZ TURBO
Arkadaşlar selam bugün ilk konumu açtım ve sizlere bir soru sormak istiyorum.

Bu sisteme Windows 8.1 Enterprise kurdum ama 10 da kurmak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Windows 10 çok kasıyor du o yüzden 8.1 kurdum.
Ne önerirsiniz?

Bu sisteme Windows 8.1 Enterprise kurdum ama 10 da kurmak istiyorum. Siz ne önerirsiniz? Windows 10 çok kasıyor du o yüzden 8.1 kurdum.
Ne önerirsiniz?

Öncelikle ilk konunuz hayırlı olsun. Bu sistemde Windows 10'un kasacağını düşünmüyorum. Ama Windows 10 daha iyi bir işletim sistemin 8.1'den. Özellikle Enterprise. Windows 10 Pro kurabilirsin. Veya direkt olarak Linux tabanlı işletim sistemlerine geçersin.

Windows 10 LTSC kur.

En yeni versiyonu değil en yenisini kurmazsa sorun olur en iyisi 8.1 kursun.

Ne önerirsiniz?

Bence en iyisi 8.1 kurman.

Windows 10 LTSC eski sürümleri işinizi görecektir. Ram kullanımı olsun, açılış hızı olsun Windows 8.1`i aratmayacak şekilde. Kendim de kullanmış biri olarak söylüyorum.

Herkese teşekkür ederim yorumlarınız için ama 8.1 istemiyorum 7 de çok sıkıcı 10 LTSC'ye gelince bir denerim. Tekrardan hepinize teşekkür ediyorum. Şu fotoğrafada bakıp bir de onu yorumlar mısınız?

Dosya Ekleri

• özellikler.PNG
    özellikler.PNG
    8,6 KB · Görüntüleme: 8

Geri
Yukarı