Windows 10 kurulu bilgisayara format atmak

Mordwaffe

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımda Windows 10 kurulu. IOBIT ile driverlari yüklediğimden dolayı sıkıntılar yaşadım. Hard diskimdeki tüm dosyaların ve driverların silinmesini istiyorum. USB UEFI ile format atmak istiyorum. Nasıl yapmam gerekiyor? Bu konuda aşama aşama bana yardım edebilecek biri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
@Asım Demir hocamın verdiği linkteki gibi kurulumunuzu yapın. Daha sonra güncellemelerle bütün sürücüler otomatik olarak kurulur. Siz sadece cihazınızda hangi işlemciyi kullanıyorsanız kendi sitesinden chipset software driver'ı ve K-Lite Codec paketini indirip kurun. Bir sorun olmayacaktır.

Kurulum işlemleri;

Sürücüleri manuel olarak kendiniz kurun.
Teşekkür ederim. FreeDos sisteme kurulan Windows ile arasında fark yok mu ?
@Asım Demir hocamın verdiği linkteki gibi kurulumunuzu yapın. Daha sonra güncellemelerle bütün sürücüler otomatik olarak kurulur. Siz sadece cihazınızda hangi işlemciyi kullanıyorsanız kendi sitesinden chipset software driver'ı ve K-Lite Codec paketini indirip kurun. Bir sorun olmayacaktır.
Anakart sitesinden yaptığımız chipset ile farkı var mı ?
Sürücüleri manuel olarak kendiniz kurun.
Hocam USByi hazırladım ama şu an hali hazırda kurulu Windows var içinde. Birşey yapmam gerekiyor mu? Yoksa Hard diski seçtiğimde içindeki kurulu Windowsu ve driverları silip baştan mı kuruyor? Aciliyetim var yardımını bekliyorum.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı