Windows 10 Kurulu Laptopu Freedos'a Çevirmek

Gazelle99

Hectopat
Merhaba, Hepsiburada'dan freedos olan bir laptop aldım. Daha sonra laptopa Win10 kurdum aktifleştirdim fakat şu an daha üst bir modelini alma imkanım oluştu. Ben de yeni aldığımı iade edip öbürünü almak istiyorum. Fakat müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada Windows kurduğum için iadenin kabul olmayacağını söylediler. Ben bunu tekrar Freedos haline çevirirsem kabul olur mu? Ve kabul olacaksa ben bunu nasıl tekrar Freedos'a çeviririm. Yardımcı olabilir misiniz?

Merhaba, Hepsiburada'dan freedos olan bir laptop aldım. Daha sonra laptopa Win10 kurdum aktifleştirdim fakat şu an daha üst bir modelini alma imkanım oluştu. Ben de yeni aldığımı iade edip öbürünü almak istiyorum. Fakat müşteri hizmetleri ile yaptığım konuşmada Windows kurduğum için iadenin kabul olmayacağını söylediler. Ben bunu tekrar Freedos haline çevirirsem kabul olur mu? Ve kabul olacaksa ben bunu nasıl tekrar Freedos'a çeviririm. Yardımcı olabilir misiniz?
Paketi açtığın an iade kabul olmuyor diye biliyorum.

14 gün içerisinde koşulsuz iade hakkınız var. Begenmedim deyip iade edebilirsiniz. Ancak HB verdiğiniz ücreti mal ellerine ulaştıktan sonraki 72 saat içerisinde yapıyor. Yeni alacagınız bilgisayarı aynı yerden alacaksanız indirim varsa bu süreyi göz önünde bulundurun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı