Windows 10 kurulu sisteme Windows 7 format atılır mı?

bekoo14

Femtopat
Daha fazla  
Az önce diskpart komutundan disk 0'ı sildim ve PC açılmıyor. Önüme İngilizce yazılan bir şey geliyor, bir tuşa basıyorum yine aynısı geliyor. Sanırim tek şansım format, elimde 1 tane Windows 7 Ultimate CD var. Onunla format atsam düzelir mi? Beni anladıysanız teşekkür ederim.

Az önce diskpart komutundan disk 0'ı sildim ve PC açılmıyor. Önüme İngilizce yazılan bir şey geliyor, bir tuşa basıyorum yine aynısı geliyor. Sanırim tek şansım format, elimde 1 tane Windows 7 Ultimate CD var. Onunla format atsam düzelir mi? Beni anladıysanız teşekkür ederim.
Windowsun kurulu olduğu diski silmişsiniz tek çare format.

Ekranda çıkan yazının fotoğrafını atabilir misiniz? Evet format atsanız düzelir.

Bu ekran çıkiyor ve her tuşa bastığimda kendibi tekrarlıyor o yüzden elimde tek CD Windows 7 var onunla atacağım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230127-222519.jpg
    Screenshot_20230127-222519.jpg
    32,3 KB · Görüntüleme: 20
Bu ekran çıkiyor ve her tuşa bastığimda kendibi tekrarlıyor o yüzden elimde tek CD Windows 7 var onunla atacağım.
Disk 0 sildiğiniz için önyükleme yapacak herhangi bir disk/aygıt yok. Windows 7 USB'sini takıp oradan önyükleme yapıp Windows 7 kurabilirsiniz ve normale döner.

Geri
Yukarı