Windows 10 Kurulu Sisteme Windows 7 Kurulu HDD Takmak

Emre Aydemirr

Hectopat
Herkese selamlar.
Bir bilgisayar topladım, yeni SSD aldım fakat HDD almadım çünkü önceden kullandığım bir HDD'm var.

SSD'ye Windows 10 kurdum, HDD'yi bağlamadım kasaya fakat HDD'de Windows 7 kurulu şu anda. Şimdi ben HDD'yi bağlarsam ne olur? Diyelim hiç bir şey olmadı. HDD'den Windows 7'yi nasıl sileceğim? Şimdiden teşekkürler cevaplarınız için. Bir de HDD bayağı eski 10 yıl önce falan aldım sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
SATA 1 portuna SSD takılı ve Windows 10 kurarken SSD'yi seçtiyseniz bir problem olmaz. Windows 7 silmek için C: bölümünde önemli bir şey yok ise sağ tık>biçimlendir diyebilirsiniz.

SATA 1 portuna SSD takılı ve Windows 10 kurarken SSD'yi seçtiyseniz bir problem olmaz. Windows 7 silmek için C: bölümünde önemli bir şey yok ise sağ tık>biçimlendir diyebilirsiniz.
Benim SSD M2 içinde Windows 10 kurulu.HDD yi takarsam ne olur?HDD yi daha önceden Yerel Disk C ve D olarak ayirmistim.Fakat SSD sadece C şuan da HDD yi takarsam ne olur hiç bir fikrim yok.İki ayrı işletim sistemi oluyor.

Benim SSD M2 içinde Windows 10 kurulu.HDD yi takarsam ne olur?HDD yi daha önceden Yerel Disk C ve D olarak ayirmistim.Fakat SSD sadece C şuan da HDD yi takarsam ne olur hiç bir fikrim yok.İki ayrı işletim sistemi oluyor.
Hayır. Windows 10 kurduğunuz SSD üzerinden boot ediyor. Bir şey olmaz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı