Windows 10 kurulum aracındaki bu bilgisayarı yükselt seçeneği ile Windows 10 kurulur mu?

Windows 11'den Windows 10 kurulum aracını indirip bu bilgisayarı şimdi yükselt seçeneğiyle Windows 10 kurabilir miyim?

Evet, Windows 10'u yükler ancak yüklerken hata verme ihtimali var çünkü o seçenek sürüm yükseltmek için, düşürmek için değil. Ben yaptığım zaman başarıyla sürüm düşürmüştüm ama bu durum değişebiliyor.

Evet, Windows 10'u yükler ancak yüklerken hata verme ihtimali var çünkü o seçenek sürüm yükseltmek için, düşürmek için değil. Ben yaptığım zaman başarıyla sürüm düşürmüştüm ama bu durum değişebiliyor.

Burada bir arkadaş bunu yaparken Windows güveniliği kapatın demişti. Sizce de kapatmalı mıyım?

Burada bir arkadaş bunu yaparken Windows güveniliği kapatın demişti. Sizce de kapatmalı mıyım?

Windows Defender'ın karışacağını sanmam ama kapatırsanız kurulum biraz daha hızlı geçebilir.

Windows Defender'ın karışacağını sanmam ama kapatırsanız kurulum biraz daha hızlı geçebilir.

Hemen deneyeceğim yardımlarınız için teşekkürler :)

Windows 10 kurulum aracıyla Windows 11'den Windows 10'a başarılı bir şekilde geçtim. Windows Defender'i kapatarak yaptım bu işlemi yapmak isteyen arkadaşlara duyurulur :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı