İşletim sistemi olmayan bilgisayara Windows 10 bu bilgisayarı şimdi yükselt seçeneği ile kurulur mu?

Tuna Kilic

Femtopat
Daha fazla  
2 gün içinde bilgisayar alacağım lakin işletim sistemi olmadan gelecek, Windows 10 Pro indirirken bu bilgisayarı şimdi yükselt desem USB'ye Rufus'a vb. gerek kalır mı?

2 gün içinde bilgisayar alacağım lakin işletim sistemi olmadan gelecek, Windows 10 Pro indirirken bu bilgisayarı şimdi yükselt desem USB'ye Rufus'a vb. gerek kalır mı?

Evet büyük ihtimalle olur bende aynı şekilde yapmıştım USB vesaire istememişti tabii ki orijinal Windows kuracak iseniz.

İşletim sistemi olmayan bilgisayara Windows indirirken zaten USB'ye ihtiyacınız olacak. Rufus'a zaten gerek yok. Microsoft L'un kendi sitesinden indirirken USB'ye çok kolay şekilde yazabiliyorsunuz.

Emin misiniz hata yapmak istemiyorum kurulum yaparken.
Evet eminim sorununuzu çözebildiysem ne mutlu bana 😀

İşletim sistemi olmayan bilgisayara Windows indirirken zaten USB'ye ihtiyacınız olacak. Rufus'a zaten gerek yok. Microsoft L'un kendi sitesinden indirirken USB'ye çok kolay şekilde yazabiliyorsunuz.

Bana göre USB ile uğraşmaya gerek bile yok sene 2024 Windows 7 kurmuyoruz.

Bu adresten MediaCreationTool22H2.exe yi ARACI ŞİMDİ İNDİRİN butonuna basarak indirin, indikten sonra flash diskinizi bilgisayarınıza takın ve uygulamayı çalıştırın, yönergeleri izleyip sorunsuz bir flash elde edebilirsiniz, şimdi yükselt seçeneği içerisinde windows olan bir cihazda kullanılabilir.

Cihaz FreeDOS olduğu için açamayacaksın. Açamadığın için Windows 10'u o cihazdan indiremeyeceksin bu nedenle anlattığın şey olmaz.

Windows'u farklı bir cihazdan indireceksin. Rufus ile USB yazıp FreeDOS olan cihaza kuracaksın. Bunun başka çaresi yoktur.

Bu adresten MediaCreationTool22H2.exe yi aracı şimdi indirin butonuna basarak indirin, indikten sonra flash diskinizi bilgisayarınıza takın ve uygulamayı çalıştırın, yönergeleri izleyip sorunsuz bir flash elde edebilirsiniz, şimdi yükselt seçeneği içerisinde Windows olan bir cihazda kullanılabilir.

Rufus'a gerek yok mu yani birçok teknoloji kanalı Rufus yüklemiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı