Windows 10 kurulum dosyaları RAR'a sıkıştırarak paylaşılır mı?

Windows 10 ortalama 70GB arkadaşınız flash belleğe atmıycak mı?
Sende olasada ona attığında onun ZIP'ten çıkarması lazım ZIP'ten çıkartıp telefonda durmuycağına göre telefondan flasa atması lazım.
Dediğiniz yöntem maalesef çalışmaz.

Kankam diyorum ki Windows'un kurulum dosyalarını bu işlemden geçiricem Windows'u değil hani format atarken USB kullanıyoruz ya o mantık o dosyaları atacağım kendisi BIOS'tan her şeyi ayarlayıp Windows'u kuracak.
Dediğiniz şey denenebilir fakat bence işe yaramaz. Bu arada evdeki bilgisayarında hiçbir işletim sistemi yüklü değil mi? Sırf USB'ye imajı yazdırmak için Windows 10 kullanması gerekmiyor.

Sizde anlamadınız herhalde istediğim şeyi Windows format USB'si mantığıyla olacak.

Sizde anlamadınız herhalde istediğim şeyi Windows format USB'si mantığıyla olacak.
Ben de sana işe yaramaz dedim, değil mi?
USB var elinde ama tanıdığı Windows 10 kullanan yok bilgisayarcılarada kurdurup para vermek istemiyor.
Ek olarak bu cümleyi açıklayın. "tanıdığı Windows 10 kullanan yok..." ne demeye çalıştınız?

Ben de sana işe yaramaz dedim, değil mi?

Ek olarak bu cümleyi açıklayın. "tanıdığı Windows 10 kullanan yok..." ne demeye çalıştınız?
"Etrafta Windows kullanan yokmu gitsin kendisi hazırlasın dosyayı" diyen olmaması amacıyla yazdım.

@Pube valla işe yaramaz bence çünkü bu USB belleğin MBR mı GPT mi olacağını nasıl ayarlayacak? Mesele dosyada değil, dosya sisteminde de değişiklikler oluyor.

@Pube vallahi işe yaramaz bence çünkü bu USB belleğin MBR mı GPT mi olacağını nasıl ayarlayacak? Mesele dosyada değil, dosya sisteminde de değişiklikler oluyor.

Denemekten zarar gelmez bence çok merak ettim.

Geri
Yukarı