Windows 10 kurulum hatası

Nyoibo

Kilopat
Daha fazla  
Eski bilgisayarıma bir SSD ve yanında Windows 10'u kurabileyim diye bir USB aldım ve Windows'un kendi sitesinden indirmiş olduğum tool ile USB'e yazdırdım ardından PC'i USB üzerinden Boot ettiğimde -(tire) işareti yanıp sönüyordu dedim belki dosyada bir eksiklik vardır tekrar kurdum gene aynısı oldu ardından ISO olarak indirdim Rufus ile denedim bir de onda da aynı hatayı aldım problem nerede ve ne yapmalıyım?

BIOS sürümüm bayağı eski olduğu için bende böyle bir seçenek yok ya da göremedim. Anakartım GA-P31-ES3G

BIOS'un resimlerini atabilir misiniz tüm sayfaları öyle daha rahat yardımcı olabilirim.
1hoto_2021-03-07_10-22-15.jpg
2photo_2021-03-07_10-22-15.jpg
p3hoto_2021-03-07_10-22-15.jpg
p4hoto_2021-03-07_10-22-16.jpg

Daha önce de çokça kez bilgisayarımı formatlamıştım ancak ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım.
Sorun USB bellekde mi diyeceğim ama o da yeni geldi halbuki, çıkmaza girdim.

Son düzenleme:
Bak senin BIOS UEFI anladığım kadarıyla desteklemiyor. USB'yi Rufus ile UEFI olarak yazma. Bundan olabilir. Veya sorun şundan olabilir bazen BIOS buga girebiliyor olmaz diyenlere aldırış etme. Reset at biosa kaydet. USB takma. Sonra kapa tekrar PC'yi. USB başka portlara tak kaç tane USB portun var. Daha önce uefi olarak format hiç attın mı? hangi sürümler kurdun? dene bakalım gelişmelerden haberdar et.

Geri
Yukarı