Çözüldü Windows 10 kurulumda 0xc0000005 hata kodu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar laptopuma SSD aldım ve düzgün bir şekilde montajını yaptım. Ardından Windows'u içinde klonlamak için disk i sıfırladım. Sonra içinde kalan Windows'u SSD'ye klonlamaya çalıştım fakat klonlama programında Insufficent Space Error'u aldım. Ben de komple formatla SSD'ye Windows kurmaya çalıştım ilk başta kurulmadı. Kurulma kısmında SSD'yi gördüm fakat seçip ileri diyemedim bende biraz kurcaladım ve sonunda buldum. Kurdum fakat mavi ekran alıp durdum. Bende hazır SSD'ye kurabiliyorken bir daha formatlıyım dedim Windows kurulumunu USB diske attım ve kurmaya çalıştım. Birkaç error'dan sonra kurdum fakat bu seferde System service exception gibi başta olmak üzere birkaç error daha aldım. Ben de gene formatlamayı denedim. Bu sefer formatlamayı denedim gene fakat bu sefer direkt kurulum ekranında 0xc0000005 hatası aldım. Ne yapmam gerek? Nasîl düzgün bir şekilde Windows yüklerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
SSD'nin bozuk olmadığına emin ol. Bad sector programınlarında 2 tanesi ile dene. 1'i yanlış gösterebilir belki.

Sorunu çözdüm. Windows creation tooldan kaynaklanmış. Kendim Win 10 ISO dosyası indirip Rufus ile GPT formatïnda belleğe aktardım sorun çözüldü teşekkürler yinde.
Açıkçasï Windows Media crushing tool kullandım ve bende bunu düşündüm. O yüzden silip bir daha belleğe yükledim. Olmadï yine başka bir belleğe yükledim. Ama yine olmadï.

SSD'nin bozuk olmadığına emin ol. Bad sector programınlarında 2 tanesi ile dene. 1'i yanlış gösterebilir belki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı