Windows 10 Kurulumda Kişisel Dosyaları ve Uygulamaları Sakla seçeneği aktif değil

Makaleler
1
Daha fazla  
Screenshot_10.png

Ben hiçbir şeyimin silinmesini istemiyorum. Yukaridaki seçenek ile kurulum yapamaz mıyım? Yapabilirsem nasıl yapabilirim?

Uyumsuz uygulama derken birçok program yüklü. Hepside Windows 8.1'de sorunsuz çalışıyor. Bundan dolayı yapıyor olabilir mi? Başka yolla hiçbir şey silinmeden kuramaz mıyım? Industry Pro işletim sistemine sahip olduğum için yükseltme yapamıyorum. Iso dosyasını indiridm ancak böyle.

Korumanın herhangi bir yolu yok. Pencerenin altında yazan yazıyı şimdi görebildim. Farklı bir sürümden geldiğin için yükseltme yapamazsın orda dediği gibi. Aynı sürümlerden yükseltme yapabilirsin tam anlamıyla. Pro'dan Pro'ya mesela. Dreamspark'dan alınan keyler ile yüklenen Industry Pro'lar için şimdilik bir gelişme yok bildiğim kadarıyla.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı