Windows 10 Kurulumda Pro seçeneği yok

enginbey8108

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Microsoft’un sitesinden ISO indirme aracını indirdim. daha sonra ISO'yu indirirken önceden Pro sürümü seçilebiliyordu ama şimdi o seçenek kalkmış. İnternetten araştırdım kurulum ekranında Pro mu, Home mu kurmak istiyorsunuz diye soruyor yazmışlar ama bende sormuyor, direkt Home Single Language kurulumu yapıyor. Bu bilgisayara nasıl Windows 10 Pro kurabilirim arkadaşlar 64 bit olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar Microsoft’un sitesinden ISO indirme aracını indirdim. daha sonra ISO'yu indirirken önceden Pro sürümü seçilebiliyordu ama şimdi o seçenek kalkmış. İnternetten araştırdım kurulum ekranında Pro mu, Home mu kurmak istiyorsunuz diye soruyor yazmışlar ama bende sormuyor, direkt Home Single Language kurulumu yapıyor. Bu bilgisayara nasıl Windows 10 Pro kurabilirim arkadaşlar 64 bit olacak.
Büyük ihtimalle sisteminize göre kurulum yapıyor normal sisteminiz Single Language olduğu için böyle sisteminizi "Pro" yapıp deneyin

pro nasıl yapacağız reloux yardımcı olsan
Bir Windows 10 Pro lisansıyla Windows'u etkinleştirin
Ayarlar>Güncelleştirme ve Güvenlik>Etkinleştirme>Ürün anahtarını değiştir
şimdi Windows 10 Pro lisansınızı girip yükselt butonuna tıklayın sistem Windows 10 Pro olucaktır

Reloux TeamViewer atayim mi? Yükseltme seçeneği çıkmadı.
Güncel değilsiniz diyor bende.

Reloux TeamViewer atayim mi? Yükseltme seçeneği çıkmadı.
Güncel değilsiniz diyor bende.
Windows güncellemelerini yap en son sürüm 1909 bunu Windows 10 Güncelleştirme Yardımcısı ile yükseltebilirsiniz
burada kasım 2019 güncelleştirmesi tarafında "Hemen Güncelleştirin" butonuna tıklatyın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı