Windows 10 kurulumu için ne gerekli?

OyunMahkumu

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, normalde kendi bilgisayarıma format atıyordum. Bilgisayarcıların bu işten güzel para aldıgını fark ettim. İlan verdim, yarın birisine format atacağım, evine gideceğim. Windows 10 format atmam için gerekli dosyalar nedir? Office ya da diğer araçlar gibi? Driver Pack Solution yükleyip de gideceğim. Başka var mı aklınıza gelen?

Bu kadar acemi iseniz kimseye ücret karşılığı format atmayın. Format atmak çok basit olsa dahi hiç beklenmedik sorunlar çıkabiliyor. Anladığım kadarıyla fazlasıyla acemisiniz ve sorun basit olsa bile çözmeniz kolay olmayacaktır.

Bir insanın kişisel verileri çok önemli eğer verileri Backup yapamazsanız ve verileri kaybederseniz bu sefer dava bile açabilir size çünkü para karşılığı yapacaksınız. Bu konuda iyi karar vermelisiniz ve bilginiz çok iyi olmalı.

Bu kadar acemi iseniz kimseye ücret karşılığı format atmayın. Format atmak çok basit olsa dahi hiç beklenmedik sorunlar çıkabiliyor. Anladığım kadarıyla fazlasıyla acemisiniz ve sorun basit olsa bile çözmeniz kolay olmayacaktır.
Çok uzun zamandır bilgisayar kullanıyorum yılda en az 5-10 kez kendi bilgisayarımı tanıdıklarımınkini formatlıyorum ancak bir eve gittiğimde aa bu olmadı gibilerinden bir şey olmaması gerekiyor. Eğer benim düşünemediğim şeyler varsa söylemenizi istemiştim. Ben orada oluşabilecek sorunu her türlü çözerim ancak zamanımı biraz alabilir o yüzden sormuştum.
İlanı nerden verdiniz acaba? Konu dışı ama belki ben de veririm ordan.
İlinizin facebook,instagram gruplarından ilan verebilirsiniz.
Bir insanın kişisel verileri çok önemli eğer verileri Backup yapamazsanız ve verileri kaybederseniz bu sefer dava bile açabilir size çünkü para karşılığı yapacaksınız. Bu konuda iyi karar vermelisiniz ve bilginiz çok iyi olmalı.
Önceden soruyorum olabildiğince dikkat ediyorum. Eğer çok yüksek miktarda veri yedeklenmesi gerekiyorsa ona göre konuşuyorum mesela 300gb yedeği olan birisinin verilerini evinde alamam.

Ayrıca bir süre mahalle bilgisayarcısında çalıştım ordakilerin aynısını değilde daha çok kullanıcı odaklı çalışıyorum bir işi sallama şu olmasada olur şu olmasada olur tarzında yapmayı pek sevmiyorum.
-------------------------------------------------------------------------------------
Win10 İSO
Winrar
Office
Chrome - Opera
DPS
şu anlık aklıma gelenler bunlar eklemek istediğiniz bir şey varmı?

Çok uzun zamandır bilgisayar kullanıyorum yılda en az 5-10 kez kendi bilgisayarımı tanıdıklarımınkini formatlıyorum ancak bir eve gittiğimde aa bu olmadı gibilerinden bir şey olmaması gerekiyor. Eğer benim düşünemediğim şeyler varsa söylemenizi istemiştim. Ben orada oluşabilecek sorunu her türlü çözerim ancak zamanımı biraz alabilir o yüzden sormuştum.

İlinizin Facebook, Instagram gruplarından ilan verebilirsiniz.

Önceden soruyorum olabildiğince dikkat ediyorum. Eğer çok yüksek miktarda veri yedeklenmesi gerekiyorsa ona göre konuşuyorum mesela 300GB yedeği olan birisinin verilerini evinde alamam.

Ayrıca bir süre mahalle bilgisayarcısında çalıştım oradakilerin aynısını değil de daha çok kullanıcı odaklı çalışıyorum bir işi sallama şu olmasa da olur şu olmasa da olur tarzında yapmayı pek sevmiyorum.
-------------------------------------------------------------------------------------
Windows 10 ISO
WinRAR
Office
Chrome - Opera
DPS
Şu anlık aklıma gelenler bunlar eklemek istediğiniz bir şey var mı?

Gidiceğin kişinin bilgisayar marka modelini iyi öğren ve ona göre gitmeden önce driverları hangi sürümü kuracaksan indir ve driverları indirmekten kurtul derim. Ve her zaman markasının sitesinden orijinal driverlarını indir.

Yeni konular

Geri
Yukarı