Windows 10 Kurulumu iptal edilebilir mi?

cancancan

Hectopat
Merhaba, notebook için SSD aldım ve sıfırdan Windows kurulumu yapacağım ama öncesinde şu an işletim sisteminin kurulu olduğu harddiski sıfırlamak istiyorum. Bunun için de kurulum ekranında şu yerde harddiski biçimlendirme yapıp Windows kurmadan çıkmak istiyorum. Sonra ise harddiski çıkarıp SSD'ye kurulum yapacağım. Sorum ise bu bölümde harddiski biçimlendirip kurulum yapmadan nasıl çıkarım?

Çıkarmanıza gerek yok SSD sisteme ekleyip format ekranında 2 diski de biçimlendirip Windows'u direkt SSD'ye kurabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulumu bitirmenize gerek yok. Biçimlendirdikten sonra bilgisayarı kapatıp diski çıkarabilirsiniz.
Daha sonra yeniden format atılabilir. Ayrıca #2 mesajdaki gibi de yapabilirsiniz.
Çıkarmanıza gerek yok SSD sisteme ekleyip format ekranında 2 diski de biçimlendirip Windows'u direk SSD'ye kurabilirsiniz.
Bu mesajı beğenmek yerine rapor düğmesine bastım yanlışlıkla. O kadar raporlama yapıyorum ki alışkanlık oldu. 😕
Not: Son anda aslında doğru butona bastığımı fark ettim. :D

Son düzenleme:
Kurulumu bitirmenize gerek yok. Biçimlendirdikten sonra bilgisayarı kapatıp diski çıkarabilirsiniz.
Daha sonra yeniden format atılabilir. Ayrıca #2 mesajdaki gibi de yapabilirsiniz.

Bu mesajı beğenmek yerine rapor düğmesine bastım yanlışlıkla. O kadar raporlama yapıyorum ki alışkanlık oldu. 😕
Not: Son anda aslında doğru butona bastığımı fark ettim. :D

Teşekkürler :)

Geri
Yukarı