Windows 10 Rezerve iptal mi oldu ?

awedon123

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Ben foruma yeni uye oldum arkadaslar benım bir problemim var. Benim işletim sistemi Windows 7 sp1 orjınal. Ben 10 gun once windows10 rezervasyonumu yapmıstım dun bilgisayarımın sürücülerini güncellestirirkden sonra aşağıda çıkan windows10 simgesi kayboldu. Ama windows update Windows 10'unuz rezervlidir diyordu. Sonra ben win10 simgesi kaybolunca tekrar cıkartmak icin KB3035583 windows güncellestirmesini silip tekrar kurdum. Sonra bilgisayarıma res attıktan sonra windows update guncellestirmeleri denetle dediğimde windowsunuz güncel diyor. Ama daha önce windows update kısmında windows10unuz rezervlidr diyordu acaba windows10 rezervim iptal mi oldu? Windows10 simgesi kayboldu windows update kısmındada windowsunuz güncel diyor windows10 rezervlidr yazmıyor. Rezervim iptalmi oldu acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zaten 1 sene boyunca geçiş hakkı var. Sanki sınırlı sayıdaymış gibi bu rezervasyon konusu olay oldu. Rezervasyon olmasa bile 29 Temmuz'dan sonra her şey kolayca halledilir, bu kadar çok büyütmeye gerek yok.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı