Windows 10 Kurulumunda "0x8007025D 0x2000C" Hatası

DeletedUser01

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
yok
Format atarken geldi sorun. İSO dosyasını Technopat'ın videosundan indirdim. 3.6 GB sanırım. Rufus ile flasha yükledim. Exe'yi çalıştırdım. Yükledi etti sonunda böyle bir ekran geldi.
IMG_20180823_225123.jpg

Tavsiyem temiz kurulumla Windows 10 kurman yükseltme sırasında sıkıntı yaşayabilirsin.
Zaten kurduğum Windows 10'du, yükseltme yapmadım.
Ama yüklerken karşıma güncelleştirme alınsın mı diye bir ekran çıktı ondan bahsediyorsan güncellemeleri almam.
Çözüm yok mu başka bir yerden ISO indiriyorum dosyanın eksik yada bozuk olma ihtimaline karşı (bu dosya 3.8 GB diğeri 3.6 GB'dı) boşuna indirmiş olmayayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu hata yükseltme yaparken geliyor, sıfır kurulumda değil. USB bellekten nasıl boot ettiniz?
Direk setup açıp yüklemeye başladım. Karşıma neleri saklayıp neleri silmemi istediğini sordu. Tertemiz bir kurulum için hiçbirini saklamamayı tercih ettim. Güncelleştirmeleri almak isteyip istemediğimi sordu. Almasını istedim. Bu kadar. Temiz kurulum nasıl yaparım ve ISO dosyasında hata var mı?
Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum
Şuan bu konudaki ISO'yu indiriyorum.
Bu hata yükseltme yaparken geliyor, sıfır kurulumda değil. USB bellekten nasıl boot ettiniz?
Sanırım bilgisayarı açarken boot etmem lazımdı ama bilgisayarımın boot tuşunu bilmiyorum. Ben direk bilgisayar açıkken flashın içine girerek başlattım.
Casper Nirvana One PC

Son düzenleme:
Network Selected as First Boot Device for Current Boot
Böyle bir mesaj geldi ve bilgisayar açıldı.
F12 tuşuymuş bu arada.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı