Windows 10 Kurulumunda ''Bu diske Windows yüklenemez' Hatası

Laptop 7-8 senelik değil ise UEFI Boot Type seçili olmalı. Boot menüsünde Flash belleğin önünde "UEFI" ibaresi olanı seçmelisiniz.
@Murat5038 çevrimiçi iseniz bir yardımcı olur musunuz?

Recep bey'in youtube videosu izlemeni tavsiye ederim. Düzgün bir usb hazırladıktan sonra format işlemine geçebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni Sisteme Windows 10 ve Sürücü Kurulumu Rehberi için bu videoyu izlemelisin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
hocam birde Laptop 'da Windows kurulumunu nasıl başlatacağım masaüstü gibi değil bios.

hocam birde Laptop 'da Windows kurulumunu nasıl başlatacağım masaüstü gibi değil bios.

Laptop farkı bir bios ekranı..

BIOS menüsünü açmanıza gerek yok. RAM MHz ayarı yapıyor sadece Recep Baltaş o kısımda.

Boot menüsü tuşunu deneyerek bulmalısınız veya araştırıp. F8, F11, Del, Delete genelde boot menüsünü açan tuşlardır.

BIOS menüsünü açmanıza gerek yok. RAM MHz ayarı yapıyor sadece Recep Baltaş o kısımda.
Hocam Usb 'yi taktığım an windows kurulum yeri açılıyordu. Şimdi bu geliyor başlamıyor yoksa dediklerinizi yapıp sonucu söylemiştim.

4051386_en_1.png

BIOS'a girebiliyorsanız eğer, disklerden USB'yi üst sıraya alır mısınız?

Hocam işte bu bios' ta bulamadım.
Sonunda hocam Windows 10 kurulum ekranına geldim şimdi adımlarınızı yapabilirim.
Arkadaşlar sorunu hallettim. Konu açarım nasıl çözdüğümü. Saolun <3

Dosya Ekleri

• 4051386_en_1.png
    4051386_en_1.png
    66,7 KB · Görüntüleme: 44
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı