Çözüldü Windows 10 kurulumunda GPT hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Yuvada hasar olduğunu zannetmiyorum.

Trendyol'dan gelen mesaj: "6******5 numaralı siparişinizin iadesi bankanıza 25.06.2021 tarihinde iletilmiştir. 553.6 TL geri ödeme tutarının kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlı olarak değişebilir." İade kabul edildi Yener hocam ama size bir sorum olucaktı. Ben şimdi Vatan'a gitsem orada alıp taktırsam ve yine çalışmazsa anakart arızası diyecekler. O zaman iade alırlar mı? Bir de anakart yuvasında arıza varsa bunu ben tespit edebilir miyim?

Orada da yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Hata varsa görürler.

Orada da yapabilirsiniz diye düşünüyorum. Hata varsa görürler.
Aynı ürün Vatan'da 800 TL bandında. O parayı da vermek istemiyorum açıkçası. Çiçek Sepetinden almayı düşünüyorum ama inşallah bu sefer sıkıntısız bir şekilde çalışır hocam :( .
Hocam bilgi vereyim dedim, N11'den M.2 SSD için vida alacağım (Anakart kutu kayıp) ve SSD'yi de Hepsiburada'dan.
Yener Hocam nasılsınız umarım iyisinizdir. Hepsiburada'dan aldığım aynı model M.2 SSD'yi anakartıma taktım. BIOS'da okundu ve temiz kurulum da yaptım. Bana yardım etmeye çalıştığın ve uğraştığın için çok teşekkürler. Sorunumu SSD'yi iade ederek ve başka sitenin satıcısından satın alarak çözmüş oldum.

Son düzenleme:
Aynı ürün Vatan'da 800 TL bandında. O parayı da vermek istemiyorum açıkçası. Çiçek Sepetinden almayı düşünüyorum ama inşallah bu sefer sıkıntısız bir şekilde çalışır hocam :( .
Hocam bilgi vereyim dedim, N11'den M.2 SSD için vida alacağım (Anakart kutu kayıp) ve SSD'yi de Hepsiburada'dan.

Yener Hocam nasılsınız umarım iyisinizdir. Hepsiburada'dan aldığım aynı model M.2 SSD'yi anakartıma taktım. BIOS'da okundu ve temiz kurulum da yaptım. Bana yardım etmeye çalıştığın ve uğraştığın için çok teşekkürler. Sorunumu SSD'yi iade ederek ve başka sitenin satıcısından satın alarak çözmüş oldum.
Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı