Windows 10 kurulumunda HDD görünmüyor

• Konuyu başlatan zenr
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 462

zenr

Decapat
Daha fazla  
Bugün Windows 10 kurarken böyle bir hata aldım. Sorun galiba ben daha önce Chrome OS kurarken yazı takılı kalınca ben de diğer USB flash bellek taktım ama bunda da görmüyor.

• HP G2 255.
  • AMD E1 2100.
  • 4 GB.
  • 512 HDD.

Dosya Ekleri

• 20220409_103758.jpg
    20220409_103758.jpg
    139,4 KB · Görüntüleme: 19
Son düzenleyen: Moderatör:
Kurulum ekranında Shift+F10 yapıp terminal açın. Diskpart yazıp girin. Ve diskinizi seçip clean yazın.

Olmadı :( sorun driver bulamadığı için olabilir ama maalesef HDD'nin driveri yok evimde eski bir SSD var onu taksam duzelebilir mi?

HDD sürücüsü diye bir şey yok ki. Sorun yazdığınız ISO dosyası veya sabit diskinizle ilgili muhtemelen. Sorun diskte ise diski değiştirmeniz sorunu çözebilir.

HDD sürücüsü diye bir şey yok ki. Sorun yazdığınız ISO dosyası veya sabit diskinizle ilgili muhtemelen. Sorun diskte ise diski değiştirmeniz sorunu çözebilir
Merhabalar sorun bence iso da olabilir çünkü arastirdigimda ben Microsoft un orijinal sitesindeki yerine başka bir websiteden uyguladım

Microsoft'un sitesi veya sosyaldaki ISO dosyasını kullanıp deneyin. Olmaz ise sorun disk kaynaklı olabilir.
Sorun şuan çözüyorum benim eski pc im içim yüklediğim linux ta yaptim ve şuan linux üzerinde yazıyorum yardımınız için teşekkürler bu arada .
Linux'tan Wine kurarak Rufus kurdum ama bu sefer ise aygıt flash belleği gormuyor.
Linux'tan Wine kurarak Rufus kurdum ama bu sefer ise aygıt flash belleği gormuyor.
Sorun şuan çözüyorum benim eski pc im içim yüklediğim linux ta yaptim ve şuan linux üzerinde yazıyorum yardımınız için teşekkürler bu arada .
Sorun çözdüm sorun evet iso da hata vardı bence önce ubuntu ile kurdum sonra ventoy ile ubuntudan ventoy kurdum flash belleğe onada isoyu attım şuan kuruluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı