Windows 10 Kurulumunun Başlamama Sorunu

Tamam problem yok. Tüm sürümleri kapsıyor. Yani yükleme esnasında veya sonrasında gireceğiniz kod ile sürümünüz ona göre belirlenir. Yada yükleme yapılırken seçenekler önünüze gelebilir.
Anladım şu anda yükleme işlemi gerçekleşiyor. Bittiğinde geri dönüş sağlayacağım. Birde şimdi deneme sürümünü kullanacağım, pro için sadece orjinal kod alabileceğim önerebileceğiniz site var mı?

Ben kendi eski masaüstü bilgisayarım için N11'den mağaza puanı %100 olan bir satıcıdan almıştım. Aynı gün içerisinde kodu göndermişti.

Ben kendi eski masaüstü bilgisayarım için N11'den mağaza puanı %100 olan bir satıcıdan almıştım. Aynı gün içerisinde kodu göndermişti.
Rufus'un son sürümünü (2.15.1117) indirdim. Videodaki rehberde varsayılan ayırma birimi boyutu 8192 byte iken bende mevcut varsayılan 16 kilobyte. Bu bir sıkıntı yaratır mı?

Tekrar usb kurulumu yaptım fakat gene aynı sonuçla karşılaştım. Farklı bir bios ayarı mı yapmam lazım ya da bios güncellemesi mi yapmalıyım?

Normal şartlarda BIOS güncellemesini yapmanı öneririm fakat bununla bir alakası olacağını düşünmüyorum. BIOS üzerinde UEFİ Boot seçeneği gibi birşey varsa onu aktif edin. Hala olmuyorsa farklı bir USB bellek ile deneyin birde.

Normal şartlarda BIOS güncellemesini yapmanı öneririm fakat bununla bir alakası olacağını düşünmüyorum. BIOS üzerinde UEFİ Boot seçeneği gibi birşey varsa onu aktif edin. Hala olmuyorsa farklı bir USB bellek ile deneyin birde.
Bios güncellemesi ile oldu. Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı