Windows 10 Kurunca Bütün Oyunlar Kasıyor

Gençler ben windows 10 kurduktan sonra windows update den kuruyordum herşeyi yani gidip de ekran kartının sitesinden kurmuyordum ondan olabilir mi sizce ? Çünkü daha önce kasma yoktu herşey normaldi galiba o zamanlar sitesinden yüklüyordum kafam şimdi yerine geldi denetim masasına bakıyorum sadece Nvidia kurulmuş yan programlarından hiçbiri yok.

Bence nvidia denetim masasından Minecraft oyununa (daha doğrusu minecraftın açılıdığı haline yani minecraft.exe ye değil java lı olan şeye) nvidia kartınızı ayarlayın. İlk yüklediğimde bende de minecraft default olarak işlemci grafik kartını kullanıyordu. Nvidia Denetim masasından Nvidia kartımı kullanmasını ayarlamıştım

Bence nvidia denetim masasından Minecraft oyununa (daha doğrusu minecraftın açılıdığı haline yani minecraft.exe ye değil java lı olan şeye) nvidia kartınızı ayarlayın. İlk yüklediğimde bende de minecraft default olarak işlemci grafik kartını kullanıyordu. Nvidia Denetim masasından Nvidia kartımı kullanmasını ayarlamıştım
Biliyorum onu ayarlıyordum zaten fakat kasmaya devam ediyordu şimdi Nvidianın ekran kartını kendi sitesinden güncel bir şekilde sorunsuz indireceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı