Çözüldü Windows 10 laptop bir anda yavaşladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FAT1HIYY3

Decapat
Makaleler
2
Geçen haftaya kadar bilgisayar kendi özelliklerine göre gayet hızlıydı. Bir anda yavaşlamaya başladı artık Chrome bile kasıyor. Bilgisayarda virüs olmadığına eminim tanınmayan bir şey indirmedim Anti-Virüs'ün virüs algıladığı process hacker bir de Cheat Engine var bilgisayarda. Process Hacker'i zaten Technopat'dan indirdim. Cheat Engine'yi de kendi sitesinden. Bilgisayar neden yavaşlamış olabilir?

Laptop: Acer Aspire A315-55kg
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3-7020U CPU @ 2.30GHz
Ekran kartı: NVIDIA GeForce MX130 (2 GB)
RAM: 4 gbytes 1066.7 MHz
HDD: Wdc WD5000LPVX-22V0TT0 466 GB.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen haftaya kadar bilgisayar kendi özelliklerine göre gayet hızlıydı. Bir anda yavaşlamaya başladı artık Chrome bile kasıyor. Bilgisayarda virüs olmadığına eminim tanınmayan bir şey indirmedim Anti-Virüs'ün virüs algıladığı process hacker bir de Cheat Engine var bilgisayarda. Process Hacker'i zaten Technopat'dan indirdim. Cheat Engine'yi de kendi sitesinden. Bilgisayar neden yavaşlamış olabilir?

Laptop: Acer Aspire A315-55kg
İşlemci: Intel(R) Core(tm) i3-7020U CPU @ 2.30GHz
Ekran kartı: NVIDIA GeForce MX130 (2 GB)
RAM: 4 gbytes 1066.7 MHz
HDD: Wdc WD5000LPVX-22V0TT0 466 GB.
Kurduğunuz tüm güncellemeleri kaldırın.

Hocam son güncellemeden sonra başladı gibi. En son gelen güncellemeyi nasıl kaldırırım? Format vs. atmak istemiyorum.
Denetim masasının "Program kaldır" kısmındaki güncellemelerden.

Çözüm
Windows 10'un güncellemesinden bahsediyorum hocam. Denetim Masası'ndan program güncellemeleri kaldırılmıyor muydu?
Hayır.
1685355371627.png

Üstte işaretlenen yerde.

Geri
Yukarı