Windows 10 Lisans Anahtarı tavsiyesi

Retail olanlar format atılsa bile kullanılıyor diye biliyorum. Tabi belli bir sayıya kadar. OEM lisanslar anakarta kaydedildiğinden format işleminden sonra tekrar kullanılamıyor.

Yok hocam sıkıntı olacağını sanmıyorum. Bundan önce de aynı şekilde kullanıyordum. Format atmasaydım yenisi alma ihtiyacı duymayacaktım.
Alıyorum bende o halde umarım sorun çıkmaz

Al hocam ama hemen gelmeyebilir. Ben de bu saatlerde almıştım sabah 10 gibi yolladılar. Pazartesiye kalabilir tam emin değilim.
Ben cumartesi aldım pazartesiye sarktı muhtemelen mesai saatleriyle alakalı.

Yazilimbudur'dan 1.5 sene önce Windows 10 Pro ve 9 ay önce Office aldım hala sorunsuz kullanmaktayım.

20.02.2019 Tarihinde aldığım Office Professinal Plus'ı hala kullanmaktayım.

06.08.2018 Tarihinde almış olduğum Windows 10 Professional ürününü hala kullanmaktayım.

Yanlış yeni Windows kurulması lazım zira kabul etmiyor birde formattan sonra etkinleştirme yapınız format esnasında kabul etmiyor

Yanlış yeni Windows kurulması lazım zira kabul etmiyor birde formattan sonra etkinleştirme yapınız format esnasında kabul etmiyor
Sıfırladıktan sonra zaten etkinleştirme istiyor yani yeniden kurdum zaten

Format esnasında seri al istiyor orda kabuk etmiyor sonra kurduktan sonra kabul ediyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…