Windows 10 Lisans Anahtarı tavsiyesi

PC 2 saate yakın uyku modun da kaldı, açtım ekran gelmedi. Bu Windows alakalı bir durum mu normal mi?
Güç kontrolü ayarlarını kontrol eder misin? Ne kadar sürede devreye girdiğini vs. Ayrıca son güncellemelerini yapmayı ihmal etme.

Kendim manuel olarak uyku moduna aldım otomatik geçmedi. Dengeli ayarlarda kullanıyorum güç seçeneklerini.
İhtiyacın var mı? Yani manuel olarak elle asla gibi yapsan senin için bir zararı var mı? Ben mesela öyle kullanıyorum çünkü sabit diski kapatması sonra geri açması başa dert oluyor resmen. İşim bitince kapağını kapatıyorum laptopun zaten. Bırakıp gitmem öyle.

İhtiyacın var mı? Yani manuel olarak elle asla gibi yapsan senin için bir zararı var mı? Ben mesela öyle kullanıyorum çünkü sabit diski kapatması sonra geri açması başa dert oluyor resmen. İşim bitince kapağını kapatıyorum laptopun zaten. Bırakıp gitmem öyle.
Ben masaüstü kullanıyorum, sabit diski kapatmak için beklenecek süre 20 dakikada ayarlı. Onu mu arttırayım ? Kendim elle uyku moduna aldıktan sonra 2 3 saat kalsa bile ekranın açılması lazım anlayamadım şu işi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı