Windows 10 Lisans Süreniz Yakında Dolacak Uyarısı

StronkComrade

Kilopat
Daha fazla  
Profil Kapağı
1523285302
Windows 10 Professional kullanıcısıyım, bir hafta gibi bir süre önce yeni bir güncelleme bildirimi geldi bilgisayarıma, ben de kabul ettim ve yeni güncelleme yüklendi ardından 3-5 gün kullandım sonra C diskimde olması gerekenden daha fazla bir yer gitmişti biraz göz attım ve Windows 10.old diye bir dosya var idi sonra silmenin sorun olacağını araştırdım tahminimce eski Windows'u geri yüklemek için oradaydı ve hiçbir yerde sorun olur şeklinde bir yazı bulamadım ve disk temizlemeden sildim. Sonra 1-2 gün sonra bilgisayarı açtığım zaman ''Windows lisansınızın süresi yakında dolacak'' -Ayarlar'da etkinleştirmeniz gerekiyor. diye bir bildirim geldi ve biraz araştırma yaptıktan sonra çoğu şey işe yaramadı. Dostlarım yardım edebilecek birisi yok mu? Yani neden böyle bir hata alıyorum, benim düşüncem eski Windows'u silmemden dolayı olabilir, sizce? Bunu da cevaplarsanız sevinirim.
Ek olarak Windows Etkinleştirmede; "Windows Etkinleştirildi" Ayarlar kısmında da öyle yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Korsan sürüm kullanıyorsunuz ve bundan dolayı bu hataya maruz kalıyorsunuz. Durmaplay üzerinden 35 liraya Windows 10 Pro lisansı satın alınız. Daha sonrasında crack dosyalarını kaldırmak amacıyla aşağıya yazacağım talimatları harfiyen yapınız.
Talimatlar:
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\Windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll görürseniz bunları silin. Yoksa ekran görüntüsü atın yardımcı olurum.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.
Daha sonra aldığınız lisans anahtarını buraya giriniz. Hem orijinal yazılım kullanacaksınız hem de güvenliğinizi riske almamış olursunuz. Selamlar.

Korsan sürüm kullanıyorsunuz ve bundan dolayı bu hataya maruz kalıyorsunuz. Durmaplay üzerinden 35 liraya Windows 10 Pro lisansı satın alınız. Daha sonrasında crack dosyalarını kaldırmak amacıyla aşağıya yazacağım talimatları harfiyen yapınız.
Talimatlar:
Öncelikle kurulumlu KMS kullandıysanız Revo Uninstaller ile kaldırın. Daha sonra C:\Windows klasörüne girin. En alta inin orası .exe ve .dll dosyalarının olduğu yer. Orasının resmini yollayın değişik 2 adet dosya olacak onlar silinecek. SECOH-QAD.exe ve SECOH-QAD.dll görürseniz bunları silin. Yoksa ekran görüntüsü atın yardımcı olurum.

Sonra görev zamanlayıcıyı açın. KMS adında bir şeyler arayın hocam. Bazen bir klasörün içinde, bazen de görev zamanlayıcı kitaplığının içinde olabiliyor. Bulduklarınıza sağ tıklayıp sil deyin.

Daha sonra komut istemini yönetici olarak başlatacaksınız ve şu kodları gireceksiniz:

slmgr.vbs /upk
slmgr.vbs /cdns

Bilgisayarı yeniden başlatınca lisanslar ve KMS silinmiş olacaktır.
Daha sonra aldığınız lisans anahtarını buraya giriniz. Hem orijinal yazılım kullanacaksınız hem de güvenliğinizi riske almamış olursunuz. Selamlar.
Öncelikle Merhaba , Ben size korsan sürüm kullanıyorum gibi bir şey söylemedim? bilgisayarı Vatan bilgisayardan topladığım zaman indirim ile orada Windows 10 Pro Kurdurdum. Yinede Teşekkürler Vatan Bilgisayarda hallettiler işimi.

Öncelikle Merhaba , Ben size korsan sürüm kullanıyorum gibi bir şey söylemedim? bilgisayarı Vatan bilgisayardan topladığım zaman indirim ile orada Windows 10 Pro Kurdurdum. Yinede Teşekkürler Vatan Bilgisayarda hallettiler işimi.
Kusuruma bakmayın. Bu hatanın iki sebebinden biri korsan yoldan etkinleştirmedir. Bu yüzden yazıma ekledim. Birincisi sanırım bazen denk gelen hatadan kaynaklı inanın iki sebebinden biri korsan. Neyse konuyu uzatmıyorum özür diliyorum iyi hafta sonları diliyorum. Selamlar.

2 senedir windows 10 pro kullanıyorum. Herhangi bir yerden satın almadım. Hiçbir sorun da yaşamadım. Orijinal windows kullanan arkadaşlarım sorun yaşarken, ben hiç yaşamadım. Parayla rezil olmak mı yoksa parasız keyif sürmek mi :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı