Windows 10 “Lisansınızın süresi dolmak üzere” uyarısı.

HHilmi

Hectopat
Ben işletim sistemi olarak W10 kullanıyorum fakat bir kaç gündür karşılaştığım bir sıkıntı var onu size sormak istedim. W10 etkinleştirilmesi olmasına rağmen ekranıma “Windows 10 lisansınızın süresi dolmak üzere” hatası alıyorum, o çıkan ekranda “Ayarlara git” tuşuna basınca Windows 10 Pro yükseltin deniliyor ama ben yükseltmek istemiyorum. Sorunumu nasıl çözerim, yardımcı olursanız çok sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windowsunuz orijinal değil ya da deneme sürümüydü. Önerim n11 gibi yerlerden ucuza W10 keyi bulabilirsiniz. Olumlu ve çok yorum olan bi yeri seçin.

KMSpico türevi programlarla etkinleştirdiyseniz gayet normal. Yukarıda da belirtildiği gibi n11 vb. sitelerden ucuza orijinal W10 key satın alıp etkinleştirmeniz daha yararınıza olacaktır. Ayrıca size önerim temiz kurulum yapmanız zira varsayıyorum eğer ki KMSpico türevi programlarla etkinleştirme yapmışsanız bilgisayarınızda koskocaman bir açık vardır ve ileriye dönük büyük zararlar verebilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı