Windows 10 Logitech G930 kısık ses sorunu

unalispir

Hectopat
Merhabalar arkadaşlar, sorunum kulaklığımdan ses çok kısık gelmesi.
G930 kullanıyorum, Win10'a geçince oyunlarda çok az ses almaya başladım. Bu sorun Win7 de kesinlikle yoktu.
Driverler yüklü sorun yok, nasıl bir çözüm aramalıyım anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim. İllaki aynı sorunu yaşayan arkadaşlarım vardır, saygılar.

kardeşim bendede aynı sorun var cozumude var driver olarak 8.35.18 bu sürümü kur ve sesı yukseltınce kulaklıktan bıraz daha yukselıyor emın olmak ıcınde drıvera gırıp ordan yukselt sesı sona kadar ses abartısız cok ama cok fazla artıyor tek sıkıntısı mause kullanıyorsan onun drıverını yukleyemıyorsun sorun yaşarsan faceden Ercüment ATASEVEN siyah fon Ataturk ve benım aynı karede oldugum foto var bana ulas detaylı bılgısını veririm

kardeşim bendede aynı sorun var cozumude var driver olarak 8.35.18 bu sürümü kur ve sesı yukseltınce kulaklıktan bıraz daha yukselıyor emın olmak ıcınde drıvera gırıp ordan yukselt sesı sona kadar ses abartısız cok ama cok fazla artıyor tek sıkıntısı mause kullanıyorsan onun drıverını yukleyemıyorsun sorun yaşarsan faceden Ercüment ATASEVEN siyah fon Ataturk ve benım aynı karede oldugum foto var bana ulas detaylı bılgısını veririm
Valla G933 e geçtim ben g930 daki sorunu eski driver ile çözmüştüm ama bu driver g933 ü görmüyor. Şuan gene kısık ses sorunum var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı