Logitech G435 kısık ses geliyor

Resul Cavlak

Picopat
Logitech adlı markaya ait G435 model kulaklığının sesinin yeterli olmadığını düşünüyorum kısık ses sorunu ile baş başayım.
Bu kronik bir arıza mı yoksa ürünün sesi mi bu kadar çıkıyor nasıl anlayabilirim?

Bazı yorumlara baktım ve hemen hemen herkes mikrofon kalitesi haricinde her şeyden memnun.

Logitech adlı markaya ait G435 model kulaklığının sesinin yeterli olmadığını düşünüyorum kısık ses sorunu ile baş başayım.
Bu kronik bir arıza mı yoksa ürünün sesi mi bu kadar çıkıyor nasıl anlayabilirim?

Bazı yorumlara baktım ve hemen hemen herkes mikrofon kalitesi haricinde her şeyden memnun.
G435 kullanıcısıyım sesi windows 10'da 60'da kullanıyorum yetiyor. Daha önceden sürücüleri çok büyük veya yüksek ses veren bir kulaklık kullandıysanız sesi az gelmesi normal. Çünkü diğer kulaklıklara göre sesi cidden az.

Mikrofonu nasıl hocam?
Hocam mikrofonu anlatıldığı kadar kötü değil ben kullanıyorum arkadaşım kötü olmadığını sadece arada sırada sesimin 2 3 saniye çok az robotlaştığını söyledi.
Sonrasında aynı kulaklıktan o da aldı şuanda memnun. O da G435 mikrofonundan konuşuyor benimle sesi gayet net ancak gerçekten de çok az robotlaşıyor ses arada sırada.
Haberiniz olsun kulaklıkta kafa bandı olmadığı için 2.5 3 saat sonra kafamın üst kısmında aşırı ağrı yapıyor başım ağrıyor.

Hocam mikrofonu anlatıldığı kadar kötü değil ben kullanıyorum arkadaşım kötü olmadığını sadece arada sırada sesimin 2 3 saniye çok az robotlaştığını söyledi.
Sonrasında aynı kulaklıktan o da aldı şu anda memnun. O da G435 mikrofonundan konuşuyor benimle sesi gayet net ancak gerçekten de çok az robotlaşıyor ses arada sırada.
Haberiniz olsun kulaklıkta kafa bandı olmadığı için 2.5 3 saat sonra kafamın üst kısmında aşırı ağrı yapıyor başım ağrıyor.

Peki oyunlarda nasıl FPS oyunları için alınır mı?

Peki oyunlarda nasıl FPS oyunları için alınır mı?
Ses kasma konusunda ses kasmakta bir problem yok. Eskiden kullandığım Razer kraken x lite gibi dandik bir kulaklığa göre çok net bir sesi var. Dip ses problemi yok. İnternetiniz 5G değilse FPS oyunlarında ping sorunu yaşarsınız 2.4G olduğu için kablosuz bağlantı çakışıyor. 5G desteklemiyor benim internet router'im bu yüzden ping sorunu çekiyorum.

Ses kasma konusunda ses kasmakta bir problem yok. Eskiden kullandığım Razer Kraken X Lite gibi dandik bir kulaklığa göre çok net bir sesi var. Dip ses problemi yok. İnternetiniz 5G değilse FPS oyunlarında ping sorunu yaşarsınız 2.4G olduğu için kablosuz bağlantı çakışıyor. 5G desteklemiyor benim internet Router'im bu yüzden ping sorunu çekiyorum.

İnternet kablosuyla kullanıyorum bilgisayara ama 2.4 GHz kullanacağım internet 4.5G

G435 kullanıcısıyım sesi windows 10'da 60'da kullanıyorum yetiyor. Daha önceden sürücüleri çok büyük veya yüksek ses veren bir kulaklık kullandıysanız sesi az gelmesi normal. Çünkü diğer kulaklıklara göre sesi cidden az.
Sesinin az olduğuna emin misiniz? Çocuk kilidini açık unutmuş olabilirsiniz çünkü sesi aşırı fazla.

Sesinin az olduğuna emin misiniz? Çocuk kilidini açık unutmuş olabilirsiniz çünkü sesi aşırı fazla.
Bunu nasıl ayarlayabilirim?

Arkadaşlar bugün satın alımımın ikinci günü ve ürün müzik veya video gibi aktivitelerde aşırı şekilde ses kesilmesine uğruyor ne yapacağımı bilmiyorum akıl verebilecek biri var mı?

Son düzenleme:

Hocam eğer ki ses açma ve güç tuşuna 3 saniye basılı tutarsanız 100 desibel oluyor sesi, standart haline almak için aynı işlemi güç kısma tuşu ile yaparsanız 80 desibele geri düşüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı