Çözüldü Windows 10 logosu geldikten sonra Athlon X2 270 sistem siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Daha fazla  
RAM
4x4 8 GB RAM 2400 GHz
Ekran kartı
GT 520
İşlemci
AMD Athlon X2 270
Hocam şimdi bilgisayarı açıyorum Windows logosu geliyor, sonra siyah ekranda kalıyor. Acilen yardım edin.

Çözüm
Hocam bende de aynı sorun vardı. Windows logosu geldikten sonra ekran simsiyah kalıyordu sonrasında hard diski çıkartıp taktım düzeldi. Aynı zamanda Win+CTRL+Shift+B tuşuna basarak ekran kartı verilerini sıfırladım. İki yöntem de çalışır ama genelde kullanılan Win+CTRL+Shift+B bunu yap düzelecektir. Düzelme olmaz ise bir bilgisayarcıya göstermekte fayda var.

Hocam sorunu bilgisayarı sıfırlayarak çözdüm. Sağ olun verdiğiniz bilgiler için. Allah'a emanetsiniz.
Hard disk kablosunu çıkart temizle ve farklı bir SATA'ya bağlamayı dene eğer düzelmez ise bir bilgisayarcıya göstermekte fayda var.

Hard disk kablosunu çıkart temizle ve farklı bir SATA'ya bağlamayı dene eğer düzelmez ise bir bilgisayarcıya göstermekte fayda var.

Bazıları internette CTRL+alt+delete tuşu ile bir şeyler yapın diyor ama hiçbir şey yapamıyorum sadece mouse gözüküyor entera falan basınca donuyor geri düzeliyor.

Hocam bende de aynı sorun vardı. Windows logosu geldikten sonra ekran simsiyah kalıyordu sonrasında hard diski çıkartıp taktım düzeldi. Aynı zamanda Win+CTRL+Shift+B tuşuna basarak ekran kartı verilerini sıfırladım. İki yöntem de çalışır ama genelde kullanılan Win+CTRL+Shift+B bunu yap düzelecektir. Düzelme olmaz ise bir bilgisayarcıya göstermekte fayda var.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam sorunu bilgisayarı sıfırlayarak çözdüm. Sağ olun verdiğiniz bilgiler için. Allah'a emanetsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Geri
Yukarı