Windows 10 LoL FPS Sorunu

Loord_TR

Kilopat
Yer
Kocaeli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ben normalde 7 kullanıyordum daha sonra W10 build 10162 sürümünü yükledim belki daha iyi olur diye. Edge ve bazı şeylerde ufak hatalar vardı ve League of Legends oyununda FPS W7'ye göre 40-50 daha azdı. Neyse RTM çıkacak diye bekledim Windows update üzerinden yükselttim fakat FPS hala değişmedi. Şimdi çıkan W10 sürümü o RTM sürümünün güncellenmiş hali değil mi? Yani Windows'un haftalar önce Windows update üzerinden verdiği sürüm değil? Şimdi Windows'un sitesinden indirirsem bana key soracak mı yoksa daha sonra etkinleştir seçeneği var mı? Ve son olarak da League of Legends oynayan bir oyuncu varsa FPS değişimini öğrenebilirsem iyi olur.

konum niye başka foruma geçti sorum sadece lol üzerinden değildiki

Ben normalde 7 kullanıyordum daha sonra W10 build 10162 sürümünü yükledim belki daha iyi olur diye. Edge ve bazı şeylerde ufak hatalar vardı ve League of Legends oyununda FPS W7'ye göre 40-50 daha azdı. Neyse RTM çıkacak diye bekledim Windows update üzerinden yükselttim fakat FPS hala değişmedi. Şimdi çıkan W10 sürümü o RTM sürümünün güncellenmiş hali değil mi? Yani Windows'un haftalar önce Windows update üzerinden verdiği sürüm değil? Şimdi Windows'un sitesinden indirirsem bana key soracak mı yoksa daha sonra etkinleştir seçeneği var mı? Ve son olarak da League of Legends oynayan bir oyuncu varsa FPS değişimini öğrenebilirsem iyi olur.

konum niye başka foruma geçti sorum sadece lol üzerinden değildiki

GTX760 kullanıcısıyım 8.1 PRO kullanırken 180-230 Fps alıyordum şimdi +300 FPS alıyorum. Sürücülerinizi güncelleyiniz.

Bende Windows 10 kullanıyorum, oyun içinde FPS'yi sabitlemessem ''Tekrar Bağlantı Kuruluyor'' hatası alıyorum. Temiz kurulum yapmayı düşünüyorum ama sizce de bu sorun çok saçma değil mi ?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı