Windows 10 LTSB Nasıl Kurulur?

İmkansız ya.

İnsanları anlamıyorum. Ben mi farklı Windows kullanıyorum acaba :D

Tam olarak sorununuz yavaşlık sorun mu? Bakın, o bilgisayarın sorun çıkarması imkansız. O bilgisayar asıl Windows 7'de sorun çıkarmalı.
Söylediğim gibi bazen donuyor, yavaş işliyor. Arkadaşın dediği gibi Windows 10'dan kat kat hızlı açılıyor. Windows 10'u çıktığı günden beri kullanıyorum, önceden daha iyiydi.

Söylediğim gibi bazen donuyor, yavaş işliyor. Arkadaşın dediği gibi Windows 10'dan kat kat hızlı açılıyor. Windows 10'u çıktığı günden beri kullanıyorum, önceden daha iyiydi.
Sürücülerin hepsini güncellediniz mi?

Anlamsız takılmalar ilk kurulumlarda birkaç saat olabiliyor.

Yükledikten sonra Windows Store'dan güncelleştirmeleri durdurdunuz mu?

Sürücülerin hepsini güncellediniz mi?

Anlamsız takılmalar ilk kurulumlarda birkaç saat olabiliyor.

Yükledikten sonra Windows Store'dan güncelleştirmeleri durdurdunuz mu?
Bir kaç saat değil sıfır kurulum yaptıktan sonra aylarca kullandım, Windows Search falan da kapattım, sürücüler de güncel. Asıl sorduğum soruya cevap alabilirsem daha iyi olur. Teşekkürler.
Şimdi anladım farkı :) Windows 10'a geri döndüm.

Windows 7'deyken saatlerce sürücü kurmakla uğraştım, Windows 10'da ilk açılışta hiç kurulmamış sürücü yoktu.

Windows 7 bir zaman sonra kasmaya başladı.

Ve en önemlisi ''görünüm''.

Windows 7'nin USB bağlama seslerine, uyarı seslerine acayip kıl oluyordum.

Söyleyeceklerim; sisteminiz çok çok kötü değilse önyargınızdan kurtulup Windows 10'u deneyin.

Ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum, hala tam deneyimleyememişim.

Tek sıkıntısı güncellemeler yapınca bilgisayarı kullanamayacak hale gelmen, şahsen bana öyle oldu.

Onun için de ya güncellemeleri kapatacaksınız ya da ağır güncellemeler yüklendiğinde yavaşladıysa sıfır kurulum.

@Mert

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı