Windows 10 LTSC kullanılır mı?

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
Sistemim;
4 GB DDR3 1066 MHz (2+2) RAM.
HD 5450 ekran kartı.
E6700 işlemci.
Foxconn 2A8C anakart.
Bu sisteme uyabilecek (kasmadan kullanabileceğim) Windows 10 LTSC sürümü istiyorum. Yardımcı olur musunuz?
Normal Windows 10 kullandım ancak arama çubuğunun geç açılması, sistemin donması, kasması, RAM kullanımının fazla olması gibi etkenler yüzünden Windows 8.1'e geçtim ancak kurulumda bir hata olacak ki birçok şey çalışmıyor. Bakım onarımı, Windows 8.1 ile gelen uygulamalar, Windows ayarları...
Kısacası yeniden kurulum yapmak istemiyorum.
Bu sisteme gelebilecek en uyumlu Windows 10 LTSC sürümü önerilerinizi alabilir miyim? (linki ile beraber olursa tadından yenmez :))

O sistemde kullanılır. Performansı da gayet iyi olur.

Windows 10 Enterprise LTSC:

Benim önerim ise Windows 10 Enterprise 2015 LTSB (LTSC'nin eski adı.) kullanmanız olacaktır.

O sistemde kullanılır. Performansı da gayet iyi olur.

Windows 10 Enterprise LTSC:

Benim önerim ise Windows 10 Enterprise 2015 LTSB (LTSC'nin eski adı.) Kullanmanız olacaktır.

Hocam baştaki attığınız ile önerdiğiniz arasındaki fark nedir? Ve Valorant, GTA 5 gibi oyunları destekleyen bir sürüm mü?

Hocam baştaki attığınız ile önerdiğiniz arasındaki fark nedir? Ve Valorant, GTA 5 gibi oyunları destekleyen bir sürüm mü?
2015 LTSB'nin kaynak tüketimi ve performansı daha stabil. Oyunların o sürüme desteğine bağlı aslında.

Windows 10 Enterprise 2015 (1507) LTSB

32-bit:

64-bit:

NOT: Linkler İngilizce dile sahip. Ayarlar üzerinden dili Türkçe yapabilirsiniz.

2015 LTSB'nin kaynak tüketimi ve performansı daha stabil. Oyunların o sürüme desteğine bağlı aslında.

Windows 10 Enterprise 2015 (1507) LTSB.

32 Bit:

64-bit:

not: linkler İngilizce dile sahip. Ayarlar üzerinden dili Türkçe yapabilirsiniz.

Daha önce açtığınız bir konuya göz attım ve burada
http://dl.bobpony.com/windows/10/en_windows_10_enterprise_2015_ltsb_x86_dvd_6848454.iso
Böyle bir link vardı. 32 Bit için mi acaba bu?
Teşekkür ederim bu arada.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı