Windows 10 LTSC nedir?

Forumda ve Microsoft'un kendi sitesinde 1 saatte bir bilgisayar kendini yeniden başlattığını okudum bu hangi sürümde var ve hangi sürüm daha uygun olur?
LTSC sürümlerinde yaşayacağını sanmıyorum. LTSB sürümlerinde olabilir. LTSC daha yeni Build'ler üzerine kurulu. Ama LTSB kadar hızlı olmayabilir. Onu da göze almak gerek.

LTSC sürümlerinde yaşayacağını sanmıyorum. LTSB sürümlerinde olabilir. LTSC daha yeni Build'ler üzerine kurulu. Ama LTSB kadar hızlı olmayabilir. Onu da göze almak gerek.
Dostum peki fps artmak için hangisini kullanabiliriz? Valorant falan için? Çoğu arttırmak için yapılan ayarlar yaptık.

Bir tane etkinleştirilmemiş Türkçe ISO'su var, etkinleştirilmediği için etkinleştirmeden sınırsız kullanabiliyorsunuz.

Dostum peki fps artmak için hangisini kullanabiliriz? Valorant falan için? Çoğu arttırmak için yapılan ayarlar yaptık.
Bu kullandığımız sürümler Windows'un şu ankinden çok daha önceki Build'leri üzerine kurulu olması sebebiyle sistemi daha tepkisel kullanabilmek için. FPS üzerine etkisi olacağını sanmıyorum. Çünkü eski Build'lerdeki Sevice'lerin hepsi yine bu sürümlerde de var. Sen Custom ISO yapmaya çalış. Gereksiz Service'leri kaldırırsın. İşine yaramayan Windows uygulamalarını falan silersin. Ya da hazır yapılmışları kullanırsın. Tabii güvenebilirsen. Bence bunlar daha çok işine yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı