Windows 10 LTSC vs Windows 8.1

Microsoft Windows 10'un güncel sürümlerinde HDD'ler arkaplanda çalışan işlemlere çoğu zaman yetişemediği için bir yavaşlık meydana geliyor, bu yüzden hızlı bir disk şart. İmzanızda yer alan sistemin tek eksiği RAM. Aslında 4 GB RAM'den bağımsız olarak M.2 SSD ile sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor olmalısınız.

Ben HDD içeren dizüstü bilgisayarımda uzun bir süre boyunca Microsoft Windows 10 Enterprise 2016 LTSB kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Gerçekten yavaş diskler için Windows 7/8.1 performansında çalışan, hafif bir sürüm.

Microsoft Windows 10'un güncel sürümlerinde HDD'ler arka planda çalışan işlemlere çoğu zaman yetişemediği için bir yavaşlık meydana geliyor, bu yüzden hızlı bir disk şart. İmzanızda yer alan sistemin tek eksiği RAM. Aslında 4 GB RAM'den bağımsız olarak M.2 SSD ile sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor olmalısınız.

Ben HDD içeren dizüstü bilgisayarımda uzun bir süre boyunca Microsoft Windows 10 Enterprise 2016 LTSB kullandım, kullanmaya devam ediyorum. Gerçekten yavaş diskler için Windows 7/8.1 performansında çalışan, hafif bir sürüm.

Lisans sorunu var.

Lisans sorunu var.
Tüm LTSB ve LTSC sürümlerinde olduğu gibi internet üzerinden lisans anahtarı satın alarak veya Komut İstemi üzerinden etkinleştirilebiliyor. Ek olarak kişileştirme özelliklerini kullanmadığınız sürece lisans olmadan kullanabiliyorsunuz, ben kullanıyorum.

Tüm LTSB ve LTSC sürümlerinde olduğu gibi internet üzerinden lisans anahtarı satın alarak veya komut istemi üzerinden etkinleştirilebiliyor. Ek olarak kişileştirme özelliklerini kullanmadığınız sürece lisans olmadan kullanabiliyorsunuz, ben kullanıyorum.

LTSB 2016 desteği var mı?

Geri
Yukarı