Çözüldü Windows 10 Lütfen Bekleyin Ekranında Takılıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Touchpad güncel olsa dahi bazı özel kombinasyonları notebook üreticinizin kendi araçları ile yapabilmektesiniz.

ROG GL552VL Sürücüler & Araçlar | Notebook | ASUS Türkiye Buradan Pointing Device sürücüsünü kurun.

Ekran kartı sürücünüzü GeForce üzerinden indirip kurun. Diğerleri için pek gerekli değil. Yine eski olduğunu düşündüğünüz sürücü var ise donanım kimliklerini paylaşabilirsiniz.
Hocam oradaki bir çok şeyi yükledim fakat sorunu çözemedim hala aktif ve kilitlenmiyor. Bir de Windows Key'i görüyor sistem fakat benim orijinal Windows'um Home Single versiyonu. Bu yüklediğim ise W10 Pro. Nasıl düzeltebilirim bu sorunları?

Baştan temiz kurulum yaptım şuan tek bir sorunum kaldı. Bazen yeniden başlattığımda bilgisayarı dil ile ilgili bir hata alıyorum. Asus yazısından sonra oturum açılması gerekirken siyah bir hata ekranı geliyor. Dil ile ilgili bir sorun olabileceğini, yükleme diskini takıp onarabilirsin diyor. Bu hata neden olabilir ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı