Windows 10 masaüstü çalışmıyor

Onatin09

Decapat
Daha fazla  
RAM
4 GB 1600MHZ
Ekran kartı
İntel Graphics HD 4000, AMD Radeon HD 7870M
İşlemci
İntel Core İ3-3220H
Merhaba forum ehli. 2 gün önce sabah vakti bilgisayarı açtım. Rahat 1-2 saat takıldım. Sonra uyku moduna aldım ve bir işim çıktı, oraya gittim. Aradan 3-4 saat sonra eve geldim. Bilgisayarı açiyorum, tam açılıyor ama masaüstüne geldiğinde hiçbir şey tıklanmıyor. Ne de bir şey gelmiyor. Yani ikonlar falan var ama tıklanmıyor.
Dedim bir güvenli mod ile açayim PC'yi, nasıl olur diye açtım. Her şey sorunsuz çalışıyor, bunu forumlarda araştırdım. Tüm yolu denedim. Dediler grafik kartını devre dışı yap, olacak. Son güncellemeyi sil, olacak ve hala durum aynı.
Şu an güvenli mod ile gezebiliyorum PC'de ama kısıtlı oluyor. Bunun çözümü var mı? Varsa söylerseniz sevinirim.

Ek olarak bunu söyleyeyim: Bilgisayar 1-2 ay önce elimden düştü, sorun harddiskden olduğu için ikinci el hard disk denemeye çalıştık olmadı. Yepyeni hard disk aldım. Öyle sorunsuz çalışıyordu. Bir de Windows'um sanırsam Orginal değil. Bilgisayarcılar kendi yaptığı modlu Windows 10 yüklemiş.

Yukarıda doğru yazmadım. Sistem:

Intel Core i3 -3227U 1.90 GHz
4 GB RAM 1600MHz
Intel Graphics 4000 + AMD Radeon HD 7600M

Son düzenleyen: Moderatör:
Güvenli Mod'da açıp yeni bir Windows profili oluşturarak deneyin. Belki sadece profilinizde sıkıntı vardır.

1647961750788.png

Son düzenleme:
Güvenli mod ile ekran kartını DDU ile silip tekrar kur ondan önce güvenli mod ile Driver'ı indir sonra sil.

Direkt kurarsın sonra bilgisayarı yeniden başlatarak dene.

Güvenli mod ile ekran kartını DDU ile silip tekrar kur ondan önce güvenli mod ile Driver'ı indir sonra sil.

Direkt kurarsın sonra bilgisayarı yeniden başlatarak dene.
her iki ekran kartını driverin sildim sonra açdım pcyi durum hala aynı driverı indireyim dedim yine çalışmadı

Geri
Yukarı